Lisanslı ve Geniş Yetkili Aracı Kurum - Lisans No: G-039 (398)
PALANTIR TECHNOLOGIES

Forex Piyasası

PALANTIR TECHNOLOGIES

Palantir Technologies Hisse Senedi
G. Değişim
En Yüksek -
En Düşük -
Açık Alış-Satış Pozisyonları
Satış
Alış
Son Güncelleme:
PALANTIR TECHNOLOGIES Grafiği
İşlem Saatleri 16:31-22:59
Sembol #PALANTIR
Spread Değişken
Kaldıraç 1:10
Swap Alış -0.09
Swap Satış -0.085
Hacim 5000
İşlem koşulları, fiyat ve grafik verileri farklılık gösterebilir, işlem platformu verilerini baz alınız.
(Feragat - İşlem Koşulları)
EKONOMİK TAKVİM
Palantir Technologies Hisse Senedi Hakkında
PALANTIR TECHNOLOGIES

Palantir Technologies, büyük veri analitiği konusunda uzmanlaşmış, terörle mücadele soruşturmalarına ve operasyonlarına yardımcı olmak için Amerika Birleşik Devletleri'ndeki istihbarat topluluğu için yazılım platformları kuran bir Amerikan yazılım şirketidir. Merkezi Denver, Colorado'da bulunan şirket, 2003 yılında Peter Thiel, Nathan Gettings, Joe Lonsdale, Stephen Cohen ve Alex Karp tarafından kurulmuştur.

Şirket; Palantir Gotham, Palantir Apollo ve Palantir Foundry olmak üzere özellikle bu üç projeyle tanınmaktadır. Palantir Gotham, Amerika Birleşik Devletleri İstihbarat Topluluğu (USIC) ve Amerika Birleşik Devletleri Savunma Bakanlığı'ndaki ofislerde terörle mücadele analistleri tarafından kullanılmaktadır.

Palantir Apollo, tüm ortamlarda sürekli teslimat ve dağıtım için işletim sistemidir. SaaS'leri, ABD Savunma Bakanlığı tarafından Kritik Görev Ulusal Güvenlik Sistemleri (IL5) için yetkilendirilen beş tekliften biridir. Palantir Foundry, Morgan Stanley, Merck KGaA, Airbus, Wejo, Lilium ve Fiat Chrysler Automobiles NVgibi kurumsal müşteriler tarafından kullanılmaktadır.

Palantir'in asıl müşterileri USIC'in federal kurumlarıydı daha sonra müşteri tabanını eyalet ve yerel yönetimlerin yanı sıra finans ve sağlık sektörlerindeki özel şirketlere hizmet verecek şekilde genişletmiştir.

ÜCRETSİZ DENEME HESABI İLE RİSK ALMADAN DENEMEYE BAŞLAYIN!
Denemeye başla butonuna tıklayarak GCM'den elektronik ileti almayı, kullanım koşullarını, kişisel verilerin işlenmesine ilişkin aydınlatma metni ve izin Formu'nu kabul ediyorum.
Yardıma mı ihtiyacınız var? Müşteri temsilcimize merhaba deyin!