Lisanslı ve Geniş Yetkili Aracı Kurum - Lisans No: G-039 (398)
APPLIED MATERIALS

Forex Piyasası

APPLIED MATERIALS

Applied Materials Hisse Senedi
G. Değişim
En Yüksek -
En Düşük -
Açık Alış-Satış Pozisyonları
Satış
Alış
Son Güncelleme:
APPLIED MATERIALS Grafiği
İşlem Saatleri 16:31-22:59
Sembol #APPLIEDMAT
Spread Değişken
Kaldıraç 1:10
Swap Alış -0.09
Swap Satış -0.085
Hacim 1000
İşlem koşulları, fiyat ve grafik verileri farklılık gösterebilir, işlem platformu verilerini baz alınız.
(Feragat - İşlem Koşulları)
EKONOMİK TAKVİM
Applied Materials Hisse Senedi Hakkında
APPLIED MATERIALS

Applied Materials; 1967 yılında kurulmuştur; elektronik için yarı iletken (entegre devre) devreler, bilgisayarlar için düz panel ekranlar, akıllı telefonlar, televizyonlar ve güneş enerjisi ürünleri üretimi için ekipman, hizmet ve yazılım sağlayan bir Amerikan şirketidir. Şirketin merkezi Santa Clara, California'dadır.

Silikon Vadisi'nin büyümesinin ayrılmaz bir parçası olan Şirket, esnek elektronikler, paketleme ve diğer uygulamalar için kaplamalar üretmek için ekipman da sağlamaktadır.

Dünyadaki hemen hemen her yeni çipi ve gelişmiş ekranı üretmek için kullanılan malzeme mühendisliği çözümlerinde lider olan Applied Materials, malzemeleri atomik seviyelerde ve endüstriyel ölçekte değiştirme konusundaki uzmanlığımız, müşterilerin olasılıkları gerçeğe dönüştürmesini sağlar.

Şirket Amerika Birleşik Devletleri, Çin, Kore, Tayvan, Japonya, Güneydoğu Asya ve Avrupa'da faaliyet göstermektedir. Applied Materials, dünyanın her yerinde 24 binden fazla çalışana sahiptir.

ÜCRETSİZ DENEME HESABI İLE RİSK ALMADAN DENEMEYE BAŞLAYIN!
Denemeye başla butonuna tıklayarak GCM'den elektronik ileti almayı, kullanım koşullarını, kişisel verilerin işlenmesine ilişkin aydınlatma metni ve izin Formu'nu kabul ediyorum.
Yardıma mı ihtiyacınız var? Müşteri temsilcimize merhaba deyin!