Lisanslı ve Geniş Yetkili Aracı Kurum - Lisans No: G-039 (398)
SQUARE

Forex Piyasası

SQUARE

Square Hisse Senedi
G. Değişim
En Yüksek -
En Düşük -
Açık Alış-Satış Pozisyonları
Satış
Alış
Son Güncelleme:
SQUARE Grafiği
İşlem Saatleri 16:31-22:59
Sembol #SQUARE
Spread Değişken
Kaldıraç 1:10
Swap Alış -0.09
Swap Satış -0.085
Hacim 500
İşlem koşulları, fiyat ve grafik verileri farklılık gösterebilir, işlem platformu verilerini baz alınız.
(Feragat - İşlem Koşulları)
EKONOMİK TAKVİM
Square Hisse Senedi Hakkında
SQUARE

Square; 2009 yılında kurulmuştur, dijital ödeme çözümleri ve diğer finansal hizmetler sağlamaktadır. Merkezi San Francisco, California'dadır.

Square; yan kuruluşlarıyla birlikte, satıcıların kart ödemelerini kabul etmelerini sağlayan araçlar oluşturur ve raporlama, analiz ve ertesi gün ödeme hizmeti sunmaktadır.

Şirketin ürün grupları şunlardır: Manyetik şeritli kartların swiped işlemlerini sağlayan Magstripe okuyucu; Europay, MasterCard ve Visa (EMV) çipli kartları ve Yakın Alan İletişimi ödemelerini kabul eden temassız ve çipli okuyucu; iPad'in ödeme terminali veya tam satış noktası çözümü olarak kullanılmasını sağlayan Square Stand; Donanımını, satış noktası yazılımını ve ödeme teknolojisini birleştiren Square Register; Kare Terminal, dokunma, daldırma ve kaydırma ödemelerini kabul eden geleneksel tuş takımı terminallerinin yerini alan bir ödeme cihazı ve makbuz yazıcısı.

Şirket ayrıca Square Point of Sale dahil olmak üzere çeşitli yazılım ürünleri sunmaktadır; Kare Randevular; Perakende Meydanı; Restoranlar için Meydan; Square Online ve Square Online Checkout; Kare Faturalar; Kare Sanal Terminal; Kare Takım Yönetimi; Kare Sözleşmeler; Kare Sadakat, Pazarlama ve Hediye Kartları; ve Kare Pano. Ayrıca, uygulama programlama arayüzlerini ve yazılım geliştirme kitlerini içeren bir geliştirici platformu sunmaktadır.

Amerika Birleşik Devletleri, Kanada, Japonya, Avustralya ve Birleşik Krallık'ta hizmet vermektedir.

ÜCRETSİZ DENEME HESABI İLE RİSK ALMADAN DENEMEYE BAŞLAYIN!
Denemeye başla butonuna tıklayarak GCM'den elektronik ileti almayı, kullanım koşullarını, kişisel verilerin işlenmesine ilişkin aydınlatma metni ve izin Formu'nu kabul ediyorum.
Yardıma mı ihtiyacınız var? Müşteri temsilcimize merhaba deyin!