Lisanslı ve Geniş Yetkili Aracı Kurum - Lisans No: G-039 (398)
  • BORSA'DA KAR PAYI VE DEĞER ARTIŞI İLE YATIRIMLARINIZI BÜYÜTÜN!
    GCM Borsa hesabı açın, Türkiye'nin büyüyen güçlü şirketlerine GCM Borsa Trader ile kolay ve güvenli bir şekilde yatırım yapın.
  • GCM BORSA TRADER İLE HİSSE SENEDİ ALIN, SATIN!
    Borsa İstanbul’daki dilediğiniz şirkete ortak olun, likit piyasada ticaret yapın ve yatırımlarınızı GCM Borsa Trader ile değerlendirin.
ÜCRETSİZ DENEME HESABI SANAL PARA İLE RİSK ALMADAN PRATİK YAPIN
Denemeye başla butonuna tıklayarak GCM'den elektronik ileti almayı, kullanım koşullarını, kişisel verilerin işlenmesine ilişkin aydınlatma metni ve izin Formu'nu kabul ediyorum.
Bugünün yatırım dünyası,
hayal gücünüz kadar geniş fırsatlarla dolu!
GCM Yatırım avantajları ve teknolojik işlem platformlarıyla
yatırımlarınızı yönetmeye şimdi başlayın.
<h1>BORSA</h1> İSTANBUL'DA YATIRIMLARINIZI DEĞERLENDİRİN

BORSA

İSTANBUL'DA YATIRIMLARINIZI DEĞERLENDİRİN
DEV ŞİRKETLERE ORTAK OLUN!
Borsa İstanbul’da (BİST) yatırımı; global piyasalardaki tecrübe, güçlü sermaye, dünya standartlarında teknolojik altyapı ve uzman kadro bileşenleriyle GCM Yatırım’da yeniden keşfedin!

Borsada işlem gören şirketlerin hisselerine yatırım yapmanın birçok avantajı vardır, şirketin hisselerinin performansına yatırım yaparken aynı zamanda spekülatif kazançlar elde edebilirsiniz. Kar artışı yüksek ve düzenli kar dağıtan şirketlere yatırım gelişmiş piyasaların yatırım tercihlerinde önceliklidir.

GCM Yatırım avantajları ile Borsa’da eşsiz yatırım deneyimi yaşayabilir; işlem stratejilerinizi hızla gerçekleştirebilir, tüm anlık finansal verilere, piyasa analizlerine ve dünyanın bir diğer ucundaki yatırım fırsatlarına ulaşabilirsiniz ve uzman kadromuzun üstün müşteri memnuniyeti odaklı hizmet desteğinden faydalanabilirsiniz.
Borsa İstanbul'da Halka Açık 500'den Fazla Şirket
Hisse senetlerine GCM Borsa avantajlarıyla yatırım yapabilirsiniz.
GCM Borsa işlem platformlarımızı deneyin, kaliteyi ve farkı hissedin.
İşlem platformlarımız kullanım kolaylığı ve sayısız becerisiyle Borsa yatırımlarınızı güvenli bir şekilde yönetmeniz için üstün teknolojilerle donatıldı.
ARAŞTIRMA & ANALİZ
Yatırım stratejilerinize rehber olabilecek borsa ve hisse analizleri, araştırma raporları ve uzman görüşleri
SON YAYINLAR
KCHOL 2C22 Bilanço Analizi
ENKAI 2C22 Bilanço Analizi
PGSUS 2C22 Bilanço Analizi
PİYASA ANALİZLERİ

Günlük Borsa Analizi

2022-08-17 08:29:53
Makro Gelişmeler
“ÖNE ÇIKANLAR” “Asya borsaları tutanaklar öncesi yükselişte” Haftanın ilk yarısında hayal kırıklığı uğratan beklentinin altındaki veriler ile tekrar öne çıkan büyüme korkusu endekslerde baskı oluştururken, bugün yayımlanacak FOMC toplantı tutanakları öncesinde Asya borsalarının pozitif seyrettiğini izledik. Buna karşılık ABD endeks vadelileri yatay bir seyir izledi. ABD 10 yıllık tahvil faizi 2,82% bölgesinde yoğunlaşırken, Dolar endeksi dün kazanımlarını geri verdikten sonra yatay seyretti. Bugün ...
GCM.TV
Video analizler, video borsa eğitimleri ve daha birçok finansal video materyal bir tık uzağınızda.
BORSA EĞİTİMİ
Zengin bir Borsa eğitim kütüphanesi, online eğitimler, seminerler, videolar ile benzersiz eğitim desteği!

GCM BORSA

GCM Borsa, GCM Yatırım markası altında hizmet veren GCM Yatırım Menkul Değerler A.Ş. pay (hisse) piyasasında uzmanlaşmış markasıdır.