Lisanslı ve Geniş Yetkili Aracı Kurum - Lisans No: G-039 (398)
CHARGEPOİNT

Forex Piyasası

CHARGEPOİNT

ChargePoint Hisse Senedi
G. Değişim
En Yüksek -
En Düşük -
Açık Alış-Satış Pozisyonları
Satış
Alış
Son Güncelleme:
CHARGEPOİNT Grafiği
İşlem Saatleri 16:31-22:59
Sembol #CHARGEPT
Spread Değişken
Kaldıraç 1:10
Swap Alış -0.09
Swap Satış -0.085
Hacim 5000
İşlem koşulları, fiyat ve grafik verileri farklılık gösterebilir, işlem platformu verilerini baz alınız.
(Feragat - İşlem Koşulları)
EKONOMİK TAKVİM
ChargePoint Hisse Senedi Hakkında
CHARGEPOİNT

ChargePoint Holdings (eski adıyla Coulomb Technologies ), elektrikli araç şarj ağları ve şarj çözümleri sağlayan merkezi Campbell, California’da olan Amerika menşeli şirkettir. Ayrıca ticari, filo ve konut müşterileri için bir donanım, yazılım ve hizmet portföyü sunmaktadır. 2007 yılında kurulmuştur.

ChargePoint, 14 ülkede faaliyet gösteren bağımsız olarak sahip olunan ev şarj istasyonlarının en büyük çevrimiçi ağını işletmektedir ve içinde kullanılan teknolojiyi yapmaktadır.

Şirketin mevcut şarj üniteleri şunlardır: ChargePoint CT4000 ailesi, sürücü hizmetleri, mobil ve web uygulamaları ile akıllı çift bağlantı noktalı ağa bağlı elektrikli araç şarj istasyonlarıdır. ChargePoint Home , Edison Ödülü kazanan küçük bir ev şarj cihazıdır. CT4000 Ailesi- CT4000, çalışanları, müşterileri, sakinleri ve filoları için şarj istasyonları sağlayan mülk sahipleri, işletmeler ve belediyeler için tasarlanmıştır. CP4000 Ailesi - Avrupa için 22 kW'a kadar üç fazlı Mennekes şarjıdır. CPE 100 ve CPE 200 - ChargePoint Express DC hızlı şarj cihazları, DC özellikli elektrikli araçların çoğu için hızlı şarj sunmaktadır. CPF25 Ailesi - CPF25, belirli filo ve çoklu aile uygulamaları için tasarlanmıştır. Filolar için, CPF25 istasyonları depo şarjı için uygundur. Çok aileli topluluklar için, CPF25 istasyonları, tahsis edilen park yerlerinde kişisel şarj için tasarlanmıştır.

Chargepoint Express Plus Ailesi - "Express Plus" olarak adlandırılan sıvı soğutmalı, modüler 400 kW şarj sistemi, Ocak 2017'de ABD, Nevada, Las Vegas'taki CES'te piyasaya sürülmüştür.

ÜCRETSİZ DENEME HESABI İLE RİSK ALMADAN DENEMEYE BAŞLAYIN!
Denemeye başla butonuna tıklayarak GCM'den elektronik ileti almayı, kullanım koşullarını, kişisel verilerin işlenmesine ilişkin aydınlatma metni ve izin Formu'nu kabul ediyorum.
Yardıma mı ihtiyacınız var? Müşteri temsilcimize merhaba deyin!