Lisanslı ve Geniş Yetkili Aracı Kurum - Lisans No: G-039 (398)
QUALCOMM

Forex Piyasası

QUALCOMM

Qualcomm Hisse Senedi
G. Değişim
En Yüksek -
En Düşük -
Açık Alış-Satış Pozisyonları
Satış
Alış
Son Güncelleme:
QUALCOMM Grafiği
İşlem Saatleri 16:31-22:59
Sembol #QUALCOMM
Spread Değişken
Kaldıraç 1:10
Swap Alış -0.09
Swap Satış -0.085
Hacim 500
İşlem koşulları, fiyat ve grafik verileri farklılık gösterebilir, işlem platformu verilerini baz alınız.
(Feragat - İşlem Koşulları)
EKONOMİK TAKVİM
Qualcomm Hisse Senedi Hakkında
QUALCOMM

Qualcomm, 1985 yılında kurulmuştur; dünya çapında kablosuz endüstrisi için temel teknolojilerin geliştirilmesi ve ticarileştirilmesi ile uğraşan San Diego, California merkezli şirkettir.

Şirket, beşinci nesil (5G) gibi teknolojilerin geliştirilmesi, piyasaya sürülmesi ve genişletilmesi ile ilgilenmektedir.

Şirket üç bölüm aracılığıyla faaliyet göstermektedir: QCT (Qualcomm CDMA Technologies) bölümü, QTL (Qualcomm Teknoloji Lisanslama) bölümü ve QSI (Qualcomm Strategic Initiatives) bölümü. Üçüncü nesil (3G), dördüncü nesil (4G) kablosuz teknolojileri ve 5G kablosuz teknolojileri sunma konusunda uzmanlaşmıştır.

Sunulan teknolojiler ve ürünler, ağ ekipmanı, geniş bant ağ geçidi ekipmanı, tüketici elektroniği cihazları ve diğer bağlı cihazlar dahil olmak üzere mobil cihazlarda ve diğer kablosuz ürünlerde kullanılmaktadır.

Teknolojileri ve ürünleri, otomotiv, bilgi işlem, Nesnelerin İnterneti (IoT) ve ağ iletişimi dahil olmak üzere mobilin ötesindeki endüstri segmentlerinde ve uygulamalarda da kullanılmaktadır. Ayrıca Birleşik Devletler devlet kurumlarına ve yüklenicilerine geliştirme ve diğer hizmetler ile ilgili ürünler sağlamaktadır.

ÜCRETSİZ DENEME HESABI İLE RİSK ALMADAN DENEMEYE BAŞLAYIN!
Denemeye başla butonuna tıklayarak GCM'den elektronik ileti almayı, kullanım koşullarını, kişisel verilerin işlenmesine ilişkin aydınlatma metni ve izin Formu'nu kabul ediyorum.
Yardıma mı ihtiyacınız var? Müşteri temsilcimize merhaba deyin!