Lisanslı ve Geniş Yetkili Aracı Kurum - Lisans No: G-039 (398)

GCM Trader Android OS

GCM Trader ile Android Cihazlarınızda Yatırımlarınızı Yönetin

GCM Trader Android OS, Android destekli mobil cihazlarınız için tam donanımlı yenilikçi ve profesyonel bir işlem platformudur. Forex piyasasında başarılı işlem yapabilmeniz için GCM Trader Android OS, size gereken tüm unsurları sunmaktadır; ihtiyacınız olan tüm emirler, etkileşimli veriler, teknik analizler, geçmiş işlem bilgisi, eş zamanlı verileri ve daha fazlasını desteklemektedir.

Sistem Gereksinimleri: Android 4.4 ve üzeri versiyonlar. En az 5 Mbps ve üzeri İnternet bağlantısı

Şimdi cep telefonunuza veya tabletinize indirin; döviz, altın veya petrol işlemleri yapmaya başlayın.

GCM Trader Mobile (Android)

GCM Yatırım Eğitim biriminin özenle hazırladığı GCM Trader Mobile (Android) eğitim videolarına aşağıdaki linklerden ulaşabilirsiniz.
Bu video dersimizde GCM Trader Mobile (Android) işlem platformunun giriş sayfası tanıtılmaktadır. Giriş sayfasını oluşturan bölümlerin özellikleri ve mevcut yatırım araçlarının eklenip kaldırılması gibi özelleştirmeler ele alınmaktadır.
Bu video dersimizde GCM Trader Mobile (Android) işlem platformumuzda fiyat grafiği sayfasına geçiş, fiyat grafiklerinin temel özellikleri ve mevcut butonların işlevleri ele alınmaktadır. Ayrıca grafiğe teknik gösterge ekleme ve kaldırtma işlevleri de anlatılmaktadır.
Bu video dersimizde GCM Trader Mobile (Android) işlem platformunda bir pozisyonu açma kapama işlemleri temel düzeyde ele alınmaktadır.
Bu video dersimizde GCM Trader Mobile (Android) işlem platformunda açık olan pozisyon ile ilişkili olarak gerçekleştirilebilecek ileri düzey komutlar ele alınmaktadır. Zararı Durdur ve Kar Al emirlerinin kullanımı, hedge pozisyon açma, pozisyonu katlama ve tek tuşla tüm pozisyonları kapatma işlevleri ele alınmaktadır.
Bu video dersimizde GCM Trader Mobile (Android) işlem platformunda bekleyen emir oluşturma, emri yönetme, parametrelerini değiştirme ve emri kaldırma gibi özellikler ele alınmaktadır.
DİĞER İŞLEM PLATFORMLARI
GCM YATIRIM sizin için hazır! Yatırıma başlamaya hazır mısınız?
Yardıma mı ihtiyacınız var? Müşteri temsilcimize merhaba deyin!