Lisanslı ve Geniş Yetkili Aracı Kurum - Lisans No: G-039 (398)
FREEPORT-MCMORAN

Forex Piyasası

FREEPORT-MCMORAN

Freeport-McMoRan Inc. Hisse Senedi
G. Değişim
En Yüksek -
En Düşük -
Açık Alış-Satış Pozisyonları
Satış
Alış
Son Güncelleme:
FREEPORT-MCMORAN Grafiği
İşlem Saatleri 16:31-22:59
Sembol #FREEPORT
Spread Değişken
Kaldıraç 1:10
Swap Alış -0.09
Swap Satış -0.085
Hacim 5000
İşlem koşulları, fiyat ve grafik verileri farklılık gösterebilir, işlem platformu verilerini baz alınız.
(Feragat - İşlem Koşulları)
EKONOMİK TAKVİM
Freeport-McMoRan Inc. Hisse Senedi Hakkında
FREEPORT-MCMORAN

Freeport-McMoRan Inc., (daha önce Freeport-McMoRan Copper & Gold Inc şirketidir) Kuzey Amerika, Güney Amerika ve Endonezya'da maden işletmeciliği ile uğraşmaktadır.

Şirketin bölümleri rafine bakır ürünleri, konsantre bakır, altın, molibden, petrol ve diğerlerini içermektedir. Şirket'in bölümleri arasında Morenci, Cerro Verde, Grasberg bakır madenleri, Rod & Refining operasyonları ve Amerika Birleşik Devletleri (ABD) Petrol ve Gaz Operasyonları bulunmaktadır.

Şirket, faaliyetlerini Kuzey Amerika bakır madenleri, Güney Amerika madenciliği, Endonezya madenciliği ve Molibden madenleri olmak üzere beş segmentte faaliyet göstermektedir. Şirketin varlık portföyü, Endonezya'daki Grasberg maden bölgesini, bakır ve altın yataklarını ve Amerika'daki madencilik faaliyetlerini içermektedir.

 Varlıkları Endonezya'daki Grasberg mineral bölgesini; Arizona'da Morenci, Bağdat, Safford, Sierrita ve Miami; New Mexico'da Tyrone ve Chino; ve Colorado, Kuzey Amerika'da Henderson ve Climax, ayrıca Peru'da Cerro Verde ve Şili'de El Abra yer almaktadır.

Şirket ayrıca, öncelikle Kaliforniya açıklarında ve Meksika Körfezi'nde bulunan bir petrol ve gaz mülkleri portföyü işletmektedir.

31 Aralık 2020 itibariyle yaklaşık 165 kuyu işletmiştir.

ÜCRETSİZ DENEME HESABI İLE RİSK ALMADAN DENEMEYE BAŞLAYIN!
Denemeye başla butonuna tıklayarak GCM'den elektronik ileti almayı, kullanım koşullarını, kişisel verilerin işlenmesine ilişkin aydınlatma metni ve izin Formu'nu kabul ediyorum.
Yardıma mı ihtiyacınız var? Müşteri temsilcimize merhaba deyin!