Lisanslı ve Geniş Yetkili Aracı Kurum - Lisans No: G-039 (398)
CAPITAL ONE

Forex Piyasası

CAPITAL ONE

Capital One Hisse Senedi
G. Değişim
En Yüksek -
En Düşük -
Açık Alış-Satış Pozisyonları
Satış
Alış
Son Güncelleme:
CAPITAL ONE Grafiği
İşlem Saatleri 16:31-22:59
Sembol #CAPITALONE
Spread Değişken
Kaldıraç 1:10
Swap Alış -0.09
Swap Satış -0.085
Hacim 1000
İşlem koşulları, fiyat ve grafik verileri farklılık gösterebilir, işlem platformu verilerini baz alınız.
(Feragat - İşlem Koşulları)
EKONOMİK TAKVİM
Capital One Hisse Senedi Hakkında
CAPITAL ONE

Capital One; bankacılık ve finansal hizmetler vermektedir. Merkezi McLean, Virginia'da bulunmaktadır.

Amerika Birleşik Devletleri, Kanada ve Birleşik Krallık'ta çeşitli finansal ürünler ve hizmetler sağlayan Capital One, National Association Üç segmentte faaliyet göstermektedir: Kredi Kartı, Bireysel Bankacılık ve Ticari Bankacılık.

Amerika’nın en büyük beşinci tüketici bankası ve genel olarak ise sekizinci en büyük bankası olan Şirket; çek hesapları, para piyasası mevduatları, kıymetli para çekme emirleri, tasarruf mevduatları ve vadeli mevduatları kabul etmektedir.

Kredi ürünleri arasında kredi kartı kredileri; otomobil ve bireysel bankacılık kredileri; ve ticari ve çok aileli gayrimenkuller ile ticari ve endüstriyel krediler. Şirket ayrıca kredi ve banka kartı ürünleri sunmaktadır; çevrimiçi doğrudan bankacılık hizmetleri; ve hazine yönetimi ve saklama hizmetleri bulunmaktadır.

Tüketicilere, küçük işletmelere, ve New York, Louisiana, Texas, Maryland, Virginia, New Jersey ve California'da bulunan dijital kanallar, şubeler, kafeler ve diğer dağıtım kanalları aracılığıyla ticari müşterilere hizmet vermektedir.

ÜCRETSİZ DENEME HESABI İLE RİSK ALMADAN DENEMEYE BAŞLAYIN!
Denemeye başla butonuna tıklayarak GCM'den elektronik ileti almayı, kullanım koşullarını, kişisel verilerin işlenmesine ilişkin aydınlatma metni ve izin Formu'nu kabul ediyorum.
Yardıma mı ihtiyacınız var? Müşteri temsilcimize merhaba deyin!