Lisanslı ve Geniş Yetkili Aracı Kurum - Lisans No: G-039 (398)
PINTEREST

Forex Piyasası

PINTEREST

Pinterest Hisse Senedi
G. Değişim
En Yüksek -
En Düşük -
Açık Alış-Satış Pozisyonları
Satış
Alış
Son Güncelleme:
PINTEREST Grafiği
İşlem Saatleri 16:31-22:59
Sembol #PINTEREST
Spread Değişken
Kaldıraç 1:10
Swap Alış -0.09
Swap Satış -0.085
Hacim 1000
İşlem koşulları, fiyat ve grafik verileri farklılık gösterebilir, işlem platformu verilerini baz alınız.
(Feragat - İşlem Koşulları)
EKONOMİK TAKVİM
Pinterest Hisse Senedi Hakkında
PINTEREST

Pinterest, Amerika Birleşik Devletleri'nde ve uluslararası alanda bir görsel keşif motoru olarak faaliyet göstermektedir. Daha önce Cold Brew Labs olarak da bilinen Şirket, 2012'de adını Pinterest olarak değiştirmiştir. Ben Silbermann, Paul Sciarra ve Evan Sharp tarafından oluşturulan Site, 2008 yılında kurulmuştur ve merkezi San Francisco, California'da bulunmaktadır.

Şirketin keşif motoru, insanların tarifler, stil ve ev ilhamı, DIY ve diğerleri dahil olmak üzere yaşamları için milyarlarca paylaşımdan ilham bulmasını sağlayan videolar, ürünler ve fikir pinleri sağlamaktadır. Tutturucuların zevkine ve ilgi alanlarına göre görsel makine öğrenimi önerileri göstermektedir.

Pinterest, görseller kullanılarak internette bilgilerin (özellikle "fikirlerin"), daha küçük ölçekte animasyonlu GIF'lerin ve videoların biçiminde kaydedilmesini ve keşfedilmesini sağlamak için tasarlanmış paylaşım ve sosyal medya hizmetidir.

Pinterest fikri, Ben Silberman ve Paul Sciarra tarafından yaratılan ve kağıt katalogların sanal olarak yerini alan Tote adlı daha önceki bir uygulamadan ortaya çıkmıştır. Tote, mobil ödemelerle ilgili zorlukların aşılması amacıyla kullanıcıların uygulama aracılığıyla çok sayıda satın alma yapmasını engelleyerek favori öğelerden oluşan geniş koleksiyonlar biriktirmekte ve bunları diğer kullanıcılarla paylaşmaktadır. Böylece Silberman; bu modeli örnek alarak kullanıcıların çeşitli öğelerden oluşan koleksiyonlar oluşturmalarına ve birbirleriyle paylaşmalarına olanak tanıyan Pinterest'i kurmuştur.

2021 itibariyle 478 milyonun üzerinde küresel aylık aktif kullanıcıya sahip olan Pinterest, dünyanın en büyük üçüncü sosyal paylaşım  şirketidir.

ÜCRETSİZ DENEME HESABI İLE RİSK ALMADAN DENEMEYE BAŞLAYIN!
Denemeye başla butonuna tıklayarak GCM'den elektronik ileti almayı, kullanım koşullarını, kişisel verilerin işlenmesine ilişkin aydınlatma metni ve izin Formu'nu kabul ediyorum.
Yardıma mı ihtiyacınız var? Müşteri temsilcimize merhaba deyin!