Lisanslı ve Geniş Yetkili Aracı Kurum - Lisans No: G-039 (398)
$$FirstName$$ $$LastName$$
$$MainAccountName$$

Şifre Güncelleme

Deneme veya Gerçek yatırım hesaplarınızın şifre güncelleme işlemlerini bu sayfadan gerçekleştirebilirsiniz.
Sıkça Sorulan Sorular

Öncelikle internet bağlantınızı kontrol edin. Önemli bir hatırlatma; deneme hesaplarının kullanım süresi 30 gün ile sınırlıdır. Deneme hesabı ile giriş yapmayı deniyorsanız kullanım süresinin sonuna gelmediğinden emin olun, gerçek hesapla giriş yapamıyorsanız sunucu seçiminin ve şifrenizin doğruluğunu kontrol edin. "Mevcut hesaplarım" menüsünden ederek aktif/pasif hesaplarınız, sunucu detaylarınız hakkında tüm detaylara ulaşabilirsiniz. Şifrenizi unuttuysanız "Şifremi Unuttum" sayfasından yeni şifre talep edebilirsiniz.

Şifre bilgileriniz e-posta adresinize ilk hesap açılışında gönderildi, bu hesap açılış e-postasını kontrol edebilirsiniz veya "Şifremi Unuttum" sayfasından yeni şifreyi e-posta adresinize talep edebilirsiniz.

Bu işlem biraz zaman alabilir, lütfen bir kaç dakika sonra e-posta adresinizi Gereksiz/Spam klasörü de dahil tekrar kontrol edin. Hala ulaşmadıysa müşteri hizmetlerinden konuyla ilgili destek alabilirsiniz.

Forex Hesaplarınız için oluşturduğunuz hesabınız ile  MetaTrader4 (mobil dahil) platformlarına ve GCM Trader 'a giriş yapabilirsiniz.

Viop Hesaplarınız için ise tüm GCM MT 5 işlem platformlarından giriş yapabilirsiniz.