Lisanslı ve Geniş Yetkili Aracı Kurum - Lisans No: G-039 (398)
SNAP

Forex Piyasası

SNAP

Snap Hisse Senedi
G. Değişim
En Yüksek -
En Düşük -
Açık Alış-Satış Pozisyonları
Satış
Alış
Son Güncelleme:
SNAP Grafiği
İşlem Saatleri 16:31-22:59
Sembol #SNAPCHAT
Spread Değişken
Kaldıraç 1:10
Swap Alış -0.09
Swap Satış -0.085
Hacim 1000
İşlem koşulları, fiyat ve grafik verileri farklılık gösterebilir, işlem platformu verilerini baz alınız.
(Feragat - İşlem Koşulları)
EKONOMİK TAKVİM
Snap Hisse Senedi Hakkında
SNAP

Snap Kuzey Amerika, Avrupa ve uluslararası alanda bir kamera şirketi olarak faaliyet göstermektedir. 16 Eylül 2011'de Picaboo'nun Snapchat olarak yeniden başlatılmasıyla Evan Spiegel ve Bobby Murphy tarafından kurulmuştur. Daha önce Snapchat olarak bilinen Şirketin merkezi Santa Monica, California'dadır.

Snapchat, Spectacles ve Bitmoji gibi teknolojik ürünler ve hizmetler geliştiren Şirket; insanların kısa videolar ve resimler aracılığıyla görsel olarak iletişim kurmasını sağlayan kamera uygulaması olan Snapchat'i sunmaktadır.

Şirketin amiral gemisi ürünü olan Snapchat; kamera, iletişim, snap haritası, hikayeler ve spotlight olmak üzere beş sekme içermektedir.

Snapchat ile bağlantı kuran ve insan perspektifinden fotoğraf ve video çeken bir gözlük ürünü olan Spectacles da Şirketin diğer bir ürünüdür. AR reklamları ve Snap reklamları da dahil olmak üzere reklamcılık ürünleri; tek bir resim veya video reklamlar, hikâye reklamları, koleksiyon reklamları, dinamik reklamlar ve reklamlardan oluşmaktadır.

ÜCRETSİZ DENEME HESABI İLE RİSK ALMADAN DENEMEYE BAŞLAYIN!
Denemeye başla butonuna tıklayarak GCM'den elektronik ileti almayı, kullanım koşullarını, kişisel verilerin işlenmesine ilişkin aydınlatma metni ve izin Formu'nu kabul ediyorum.
Yardıma mı ihtiyacınız var? Müşteri temsilcimize merhaba deyin!