Lisanslı ve Geniş Yetkili Aracı Kurum - Lisans No: G-039 (398)

GCM Opsiyon Meta Trader 5

Opsiyon işlemleri için hizmet veren Meta Trader 5 işlem platformu temel bilgi düzeyi ne olursa olsun her yatırımcı profiline uygun çözüm sunan yaygın kullanıma sahip Opsiyon işlem platformudur. Kullanışlı ara birimi ve kısayol özellikleri sizin de tercihiniz olabilir.

Min. Sistem Gereksinimleri: - Windows 7 ve üzeri işletim sistemleri - En az 2 Mbps ve üzeri İnternet bağlantı hızı - En az 2048 (2 GB) Megabytes Memory

GCM Opsiyon Meta Trader 5

GCM Yatırımı'n uzman kadrosu tarafından hazırlanan ve tamamen ücretsiz olan Opsiyon Eğitim Videoları serisiyle Meta Trader 5 işlem platformu üzerinde uygulamalı görsel eğitim imkanına kavuşacaksınız. Platformun genel tanıtımı, özellikleri, menü kullanımı, pozisyon açma-kapama, bekleyen emirler, indikatör kullanımı, formasyonlar ve daha bir çok konu tamamen uygulamalı görsel anlatım eşliğinde sunulmaktadır.
GCM Opsiyon Meta Trader 5 platformunun opsiyon yatırımcıları için düzenlenmiş basit, işlevsel ve kullanıcı dostu ara yüzünü daha yakından tanıyın. GCM Opsiyon Meta Trader 5 platformu sayesinde, opsiyon yatırımlarınızı ve teknik analiz çalışmalarınızı tek bir program üzerinden yapabilirsiniz.
GCM Opsiyon Meta Trader 5 üzerinden piyasa fiyatından opsiyon alım-satmak için piyasa emrinin nasıl kullanıldığını bu videoda sizin için uygulamalı bir şekilde örnek işlemlerle anlattık. Ayrıca GCM Opsiyon Meta Trader 5'in piyasada size hız kazandırmak için geliştirilmiş tek tıkla işlem özelliğinin nasıl kullanabileceğiniz sorusunun cevabını da bu videomuzda bulabilirsiniz.
GCM Opsiyon Meta Trader 5 platformu, opsiyon piyasasındaki her türlü beklentinizi hayata geçirebilmeniz için 6 farklı bekleyen emir türünü bünyesinde barındırıyor. GCM Opsiyon Meta Trader 5 platformunun gelişmiş bekleyen emir iletimi sistemi sayesinde piyasa ekranı başında saatlerce beklemenize gerek yok!
GCM Opsiyon Meta Trader 5 platformunun kar al ve zararı durdur emir türleri yatırım stratejilerinizi uygulama işini çok ama çok kolaylaştıracak. Karda pozisyonlarınızdaki karınızı doğru zamanda realize etmek ve zararda pozisyonlarınızdaki zararınızı makul bir seviye sonlandırmak çok önemli olduğunu biliyoruz. GCM Opsiyon Meta Trader 5'in zengin emir iletimi özellikleri sayesinde, kârınızı daldaki kuş olmaktan çıkarıp cebinize koyabilir ve zararlarınızı da geri dönülmez bir noktaya ulaşmadan sonlandırabilirsiniz.
GCM Opsiyon Meta Trader 5 platformu opsiyon teminat hesaplama işini sizin için yapar. Peki, nasıl yapar? Sadece 4 işlem kullanarak GCM Opsiyon piyasasındaki teminat hesaplamalarının nasıl olduğunu bu videonun sonunda çözmüş olacaksınız ve GCM Opsiyon piyasasının teminatlandırma mekanizmasının nasıl bu kadar sade ve anlaşılması kolay olduğuna siz de şaşıracaksınız.
GCM YATIRIM sizin için hazır! Yatırıma başlamaya hazır mısınız?
Yardıma mı ihtiyacınız var? Müşteri temsilcimize merhaba deyin!