Lisanslı ve Geniş Yetkili Aracı Kurum - Lisans No: G-039 (398)

GCM Borsa Web Trader

GCM Borsa Web Trader ile Borsa İstanbul Pay Piyasası’nda (hisse piyasası) BİST işlemlerinizi hiçbir ek yazılıma ihtiyaç duymadan internet tarayıcınız ile (Windows, Mac, Linux) yapabilirsiniz.

GCM Borsa Web Trader hisse senedi yatırımlarınızı eşsiz bir deneyimle yönetebileceğiniz işlem platformudur.

Min. Sistem Gereksinimleri: - 2 GB of RAM ve üstü - Safari, Mazilla and Chrome tarayıcıları

GCM Borsa Web Trader

GCM Yatırım'ın uzman kadrosu tarafından hazırlanan ve tamamen ücretsiz olan Eğitim Videoları serisiyle GCM Borsa Trader -WebTrader işlem platformu üzerinde uygulamalı görsel eğitim imkanına kavuşacaksınız. Platformun genel tanıtımı, özellikleri, menü kullanımı, pozisyon açma-kapama, bekleyen emirler, ve daha bir çok konu tamamen uygulamalı görsel anlatım eşliğinde sunulmaktadır.
Bu video dersimizde GCM Borsa Trader işlem platformunun genel özelliklerini ele alıyor ve platformu oluşturan alanları tanıtıyoruz.
Bu video dersimizde yatırım araçlarının yer aldığı piyasa izleme ekranlarını tanıtıyoruz. Yatırım araçlarının piyasa izleme ekranlarına eklenip kaldırılması, yerlerinin değiştirilmesi gibi özelleştirmeler ele alınmaktadır.
Bu video dersimizde çalışma alanında bulunan sembol izleme, tüm piyasayı izleme, hesabınızda bulunan varlıklarınız ve haberler bölümü yer almaktadır.
Bu video dersimizde açık olan pozisyonla ilişkili olarak GCM Borsa Trader’in size sunduğu olanaklar ve ileri düzey emir yönetimi ele alınmaktadır. Zararı Durdur ve Kar Al ekleme, İzleyen Zararı Durdur emrinin kullanımı, hedge pozisyon oluşturma, mevcut pozisyonu katlama ve tüm pozisyonları tek tuşla kapama gibi ayrıcalıklar ele alınmaktadır.
GCM YATIRIM sizin için hazır! Yatırıma başlamaya hazır mısınız?
Yardıma mı ihtiyacınız var? Müşteri temsilcimize merhaba deyin!