Lisanslı ve Geniş Yetkili Aracı Kurum - Lisans No: G-039 (398)

Sosyal Sorumluluk

GCM Yatırım, kamusal aktörlerle işbirliğine girerek ortak sosyal sorumluluk projelerini desteklemektedir.

Bilinçli yatırımcı misyonuyla GCM Yatırım Menkul Değerler, toplumsal hizmet ve projelerde yer almaktan büyük mutluluk duymaktadır. Geleceğe yapılacak en iyi yatırımın eğitime ve finansal piyasaların gelişimine yapılacak yatırım olacağına inanan GCM Yatırım Menkul Değerler, kamusal aktörlerle işbirliğine girerek ortak sosyal sorumluluk projelerini desteklemektedir. Katıldığı bazı projeler şunlardır:

Milli Dayanışma Kampanyası – #bizbizeyeterizTÜRKİYEM

Küresel salgın Covid 19 ile acil mücadele kapsamında başlatılan Milli Dayanışma Kampanyasına GCM Yatırım, #bizbizeyeterizTÜRKİYEM diyerek destek verdi.

GCM Yatırım, sosyal sorumluluk projeleri konusunda duyarlı finans kurumlarından biri olarak üzerine düşen görevi yerine getirdi ve ülkemizde acil ihtiyaç sahibi ailelerin ve sağlık sektörünün ihtiyaçlarının karşılanmasına katkıda bulunmak için bağışta bulundu.

Ülke olarak bu zor dönemi birlik ve dayanışma içinde hep birlikte atlatma dileğiyle sağlıklı kalınmasını temenni etti #EvdeKal.

Eğitime Destek

Eğitime ve finansal piyasaların gelişimine yapılacak tüm yatırımların geleceğe ilişkin en iyi yatırım olacağına inanan GCM Yatırım, yeni eğitim ve öğretim döneminde gençlerin geleceğine ışık tutan bir sosyal sorumluluk projesine daha imza attı.

Hassas bir sosyal sorumluluk bilinciyle kurum, Soma faciasından etkilenen ailelerin ikamet ettiği Balıkesir’in Savaştepe ilçesi Sarıbeyler köyünde bulunan İlköğretim Okulu’nun bilgisayar laboratuarını donattı. GCM Yatırım’ın bu desteği Sarıbeyler İlköğretim Okulu öğrencileri tarafından sevinçle karşılandı.

Param ve Ben Çocuk Şenliği

TSPB, Borsa İstanbul ve FODER işbirliğiyle 25 Nisan 2014 tarihinde Borsa İstanbul ilkokulları ile çevre ilkokullardaki 3. ve 4. sınıf öğrencilerine yönelik olarak, “Param ve Ben Çocuk Şenliği” yapıldı. Borsa İstanbul’da yapılan organizasyonda “Para ne için kullanılır, ihtiyaç nedir, istek nedir, hedeflerimiz için neden tasarruf etmeliyiz?” gibi konularda mesajlar verilmesi hedeflendi. GCM Yatırım Menkul Değerler A.Ş. söz konusu projeyi destekleyen kurumlar arasında yer aldı.

Kamera Elinde Geleceğin Cebinde Film Yarışması

Türkiye Sermaye Piyasası Aracı Kuruluşları Birliği (TSPAKB); birikimi yatırıma dönüştürmenin, tasarrufla geleceği güvence altına almanın ve planlı harcamanın öneminin benimsenmesi fikrinden hareketle “Kamera Elinde Geleceğin Cebinde” adlı kısa film yarışması düzenlendi. “Yatırımlarınla güvence altına alacağın geleceğini filme almaya hazır mısın?” sloganıyla, 25 Kasım 2013-28 Şubat 2014 tarihleri arasında düzenlenen yarışmaya toplam 107 film katıldı. Yarışmanın birincisine 15.000 TL, ikincisine 10.000 TL ve üçüncüsüne 7.500 TL ödül verildi. GCM Yatırım Menkul Değerler A.Ş. söz konusu projeyi destekleyen kurumlar arasında yer aldı.

GCM YATIRIM sizin için hazır! Yatırıma başlamaya hazır mısınız?
Yardıma mı ihtiyacınız var? Müşteri temsilcimize merhaba deyin!