Lisanslı ve Geniş Yetkili Aracı Kurum - Lisans No: G-039 (398)
MICROVISION

Forex Piyasası

MICROVISION

MicroVision Hisse Senedi
G. Değişim
En Yüksek -
En Düşük -
Açık Alış-Satış Pozisyonları
Satış
Alış
Son Güncelleme:
MICROVISION Grafiği
İşlem Saatleri 16:31-22:59
Sembol #MICROVIS
Spread Değişken
Kaldıraç 1:10
Swap Alış -0.09
Swap Satış -0.085
Hacim 10000
İşlem koşulları, fiyat ve grafik verileri farklılık gösterebilir, işlem platformu verilerini baz alınız.
(Feragat - İşlem Koşulları)
EKONOMİK TAKVİM
MicroVision Hisse Senedi Hakkında
MICROVISION

MikroVizyon, otomotiv güvenliği ve otonom sürüş uygulamalarında kullanılan lidar sensörleri geliştirmektedir. Ayrıca projeksiyon, 3D algılama ve görüntü yakalama için lazer tarama teknolojisi geliştiren bir Merkezi Washington’da bulunan bir Amerikan şirketidir.

MEMS tabanlı lazer ışını tarama teknolojisinde (optik, donanım, algoritmalar ve makine öğrenimi yazılımını tescilli sistemlere entegre ederek) mevcut ve gelişmekte olan pazarlara hitap etmektedir.

Entegre yaklaşımı, otomotiv lidar sensörleri, artırılmış gerçeklik mikro görüntü motorları, etkileşimli ekran modülleri ve tüketici lidar bileşenleri için çözümler sunmaktadır.

MicroVision, Greater Seattle Bölgesi'ndeki yüksek teknoloji liderleri topluluğunun bir parçasıdır.

MicroVision'ın görüntüleme teknolojisi, görüntüleri yansıtmak ve/veya yakalamak için kırmızı, yeşil, mavi ve kızılötesi lazerler, optikler ve elektronikler ile bir mikro-elektrik mekanik sistem (MEMS) tarama aynası kullanmaktadır.

Mayıs 2018'de Microvision, global bir teknoloji şirketi ile şirketin görüntü teknolojisini salt görüntülü motorlar üretmek ve satmak için kullanmak üzere bir lisans anlaşması imzalamıştır.

Şirket ayrıca akıllı ev sistemlerinde kullanılan başa takılan artırılmış gerçeklik (AR) kulaklıkları için mikro ekran konseptleri ve tasarımları ile AR kulaklıklarını destekleyebilen 1440i MEMS modülü, akıllı hoparlörlerde ve diğer cihazlarda kullanılan etkileşimli ekran modülleri üretmektedir.

ÜCRETSİZ DENEME HESABI İLE RİSK ALMADAN DENEMEYE BAŞLAYIN!
Denemeye başla butonuna tıklayarak GCM'den elektronik ileti almayı, kullanım koşullarını, kişisel verilerin işlenmesine ilişkin aydınlatma metni ve izin Formu'nu kabul ediyorum.
Yardıma mı ihtiyacınız var? Müşteri temsilcimize merhaba deyin!