Lisanslı ve Geniş Yetkili Aracı Kurum - Lisans No: G-039 (398)
PLUG POWER

Forex Piyasası

PLUG POWER

Plug Power Hisse Senedi
G. Değişim
En Yüksek -
En Düşük -
Açık Alış-Satış Pozisyonları
Satış
Alış
Son Güncelleme:
PLUG POWER Grafiği
İşlem Saatleri 16:31-22:59
Sembol #PLUG
Spread Değişken
Kaldıraç 1:5
Swap Alış -0.09
Swap Satış -0.085
Hacim 1000
İşlem koşulları, fiyat ve grafik verileri farklılık gösterebilir, işlem platformu verilerini baz alınız.
(Feragat - İşlem Koşulları)
EKONOMİK TAKVİM
Plug Power Hisse Senedi Hakkında
PLUG POWER

Plug Power; mobilite, malzeme taşıma ve sabit enerji pazarları için hidrojen yakıt hücresi sistemlerinin geliştirilmesiyle uğraşan bir Amerikan şirketidir. Merkezi Latham, New York'ta olan Şirketin Spokane, Washington, Rochester, New York'ta tesisleri bulunmaktadır. 1997 yılında kurulmuştur.

Şirket proton değişim membranı (PEM), yakıt hücresi ve yakıt işleme teknolojileri, yakıt hücresi / pil hibrit teknolojileri ve ilgili hidrojen ve yeşil hidrojen üretimi, depolama ve dağıtım altyapısına odaklanmıştır.

Tedarik zinciri ve lojistik uygulamaları, yoldaki elektrikli araçlar, sabit güç pazarı ve daha fazlası için uç-uç temiz hidrojen ve sıfır emisyonlu yakıt hücresi çözümleri sunmaktadır. Ayrıca Şirket sabit yedek güç uygulamalarında pilleri ve dizel jeneratörleri değiştirmek için yakıt hücresi ürünleri üretmekte ve satmaktadır.

Şirketin ürünleri arasında GenDrive, GenFuel, GenCare, GenSure, GenKey, ProGen ve GenFuel Electrolyzers bulunmaktadır. Şirketin ürün ve hizmetleri Kuzey Amerika ve Avrupa malzeme taşıma pazarlarına hizmet vermekte ve öncelikle yüksek hacimli üretim ve dağıtım merkezlerinde büyük ve orta ölçekli filo, çok vardiyalı operasyonları desteklemektedir.

Şirket, ürünlerini doğrudan ürün satış gücü, orijinal ekipman üreticileri ve bayi ağları aracılığıyla perakende dağıtım ve üretim işletmelerine sunmaktadır. Hava yolculuğunu ve havaalanı operasyonlarını yeşil hidrojenle karbonsuzlaştırmak için Airbus SE ile stratejik bir ortaklığa sahiptir.

ÜCRETSİZ DENEME HESABI İLE RİSK ALMADAN DENEMEYE BAŞLAYIN!
Denemeye başla butonuna tıklayarak GCM'den elektronik ileti almayı, kullanım koşullarını, kişisel verilerin işlenmesine ilişkin aydınlatma metni ve izin Formu'nu kabul ediyorum.
Yardıma mı ihtiyacınız var? Müşteri temsilcimize merhaba deyin!