Lisanslı ve Geniş Yetkili Aracı Kurum - Lisans No: G-039 (398)
BEST BUY

Forex Piyasası

BEST BUY

BEST BUY CO., INC. Hisse Senedi
G. Değişim
En Yüksek -
En Düşük -
Açık Alış-Satış Pozisyonları
Satış
Alış
Son Güncelleme:
BEST BUY Grafiği
İşlem Saatleri 16:31-22:59
Sembol #BESTBUY
Spread Değişken
Kaldıraç 1:10
Swap Alış -0.09
Swap Satış -0.085
Hacim 1000
İşlem koşulları, fiyat ve grafik verileri farklılık gösterebilir, işlem platformu verilerini baz alınız.
(Feragat - İşlem Koşulları)
EKONOMİK TAKVİM
BEST BUY CO., INC. Hisse Senedi Hakkında
BEST BUY

Best Buy, 1966 yılında Richard M. Schulze ve James Wheeler tarafından Sound of Music adında bir ses mağazası olarak kurulmuş Amerikan tüketici elektroniği perakendecisidir. 1983 yılında tüketici elektroniğine ağırlık vermiştir ve yeniden markalanarak Amerika Birleşik Devletleri ve Kanada'da teknoloji ürünlerinin perakende satışını yapmaktadır.

Şirket ürünlerini BestBuy, Best Buy Business, Best Buy Express, Best Buy Health, CST, Geek Squad, GreatCall, Lively, Magnolia, Pacific Kitchen ve Home kapsamındaki mağazalar ve web sitelerinin yanı sıra bestbuy alan adları aracılığıyla sunmaktadır.

com ve greatcall.com olarak 2021 itibariyle 1.126 geniş format ve 33 küçük format mağazası bulunmaktadır.

Bağlı kuruluşları arasında Geek Squad , Magnolia Audio Video ve Pacific Sales vardır. Best Buy ayrıca Kuzey Amerika'da Best Buy Mobile ve Insignia markalarının yanı sıra Çin'de Five Star markalarını da işletmektedir.

Best Buy, Amerika Birleşik Devletleri'nde Verizon Wireless , AT&T Mobility , Sprint Corporation'dan cep telefonları satmaktadır . Kanada'da taşıyıcılar arasında Bell Mobilit, Rogers Wireless, Telus Mobility, savaş markaları ve SaskTel gibi rakip küçük taşıyıcılar bulunmaktadır.

ÜCRETSİZ DENEME HESABI İLE RİSK ALMADAN DENEMEYE BAŞLAYIN!
Denemeye başla butonuna tıklayarak GCM'den elektronik ileti almayı, kullanım koşullarını, kişisel verilerin işlenmesine ilişkin aydınlatma metni ve izin Formu'nu kabul ediyorum.
Yardıma mı ihtiyacınız var? Müşteri temsilcimize merhaba deyin!