Lisanslı ve Geniş Yetkili Aracı Kurum - Lisans No: G-039 (398)

GCM Borsa Trader IOS

GCM Borsa Trader ile Borsa İstanbul Pay Piyasasında (hisse piyasası) BİST yatırımlarınızı iPhone veya iPad’ten yönetebilir, piyasayı ve finansal haber akışını anı anına takip edebilirsiniz.

GCM Borsa Trader iOS, borsa işlemlerinizi başarıyla gerçekleştirebileceğiniz üstün teknolojilere sahip özel olarak dizayn edilmiş mobil Borsa işlem platformudur. Borsa yatırımlarınızı yönetirken faydalanabileceğiniz zengin İndikatör seçenekleri ve gelişmiş işlem grafikleri de aynı zamanda mobil cihazlarınızdadır.

Min. Sistem Gereksinimleri: - iOS versiyon 11 ve üzeri cihazlar - 5S ve ileri cihazlar

GCM Borsa Trader Mobil

GCM Yatırım'ın uzman kadrosu tarafından hazırlanan ve tamamen ücretsiz olan Eğitim Videoları serisiyle GCM Borsa Trader Mobil işlem platformu üzerinde uygulamalı görsel eğitim imkanına kavuşacaksınız. Platformun genel tanıtımı, özellikleri, menü kullanımı, pozisyon açma-kapama, bekleyen emirler, ve daha bir çok konu tamamen uygulamalı görsel anlatım eşliğinde sunulmaktadır.
Bu video dersimizde GCM Borsa Trader mobil işlem platformunun kurulumunu ve platformun genel özelliklerini ele alıyor ve platformu oluşturan alanları tanıtıyoruz.
Bu video dersimizde yatırım araçlarının yer aldığı piyasa izleme ekranlarını tanıtıyoruz. Yatırım araçlarının piyasa izleme ekranlarına eklenip kaldırılması, yerlerinin değiştirilmesi gibi özelleştirmeler ele alınmaktadır.
Bu videomuzda incelemek istediğiniz pay senetlerine nasıl erişileceğini ve ürünün detaylarına nasıl ulaşacağımızı inceliyoruz.
Bu video dersimizde açık olan pozisyonla ilişkili olarak GCM Borsa Trader’in size sunduğu olanaklar ve ileri düzey emir yönetimi ele alınmaktadır. Zararı Durdur ve Kar Al ekleme, İzleyen Zararı Durdur emrinin kullanımı, hedge pozisyon oluşturma, mevcut pozisyonu katlama ve tüm pozisyonları tek tuşla kapama gibi ayrıcalıklar ele alınmaktadır.
GCM YATIRIM sizin için hazır! Yatırıma başlamaya hazır mısınız?
Yardıma mı ihtiyacınız var? Müşteri temsilcimize merhaba deyin!