Lisanslı ve Geniş Yetkili Aracı Kurum - Lisans No: G-039 (398)
COSTCO WHOLESALE CORPORATION

Forex Piyasası

COSTCO WHOLESALE CORPORATION

Costco Wholesale Corporation Hisse Senedi
G. Değişim
En Yüksek -
En Düşük -
Açık Alış-Satış Pozisyonları
Satış
Alış
Son Güncelleme:
COSTCO WHOLESALE CORPORATION Grafiği
İşlem Saatleri 16:31-22:59
Sembol #COSTCO
Spread Değişken
Kaldıraç 1:10
Swap Alış -0.09
Swap Satış -0.085
Hacim 500
İşlem koşulları, fiyat ve grafik verileri farklılık gösterebilir, işlem platformu verilerini baz alınız.
(Feragat - İşlem Koşulları)
EKONOMİK TAKVİM
Costco Wholesale Corporation Hisse Senedi Hakkında
COSTCO WHOLESALE CORPORATION

Costco Toptan Satış Şirketi (kısaca Costco olarak da biliniyor), 1983 yılında kurulmuştur, üyelere özel bir büyük kutu mağaza zincirini işleten çok uluslu bir Amerikan şirketidir ve genel merkezi Washington’dadır.

Dünyanın en büyük beşinci perakendecisi olan  Costco'nun 2021 itibarıyla dünya çapında 804 deposu vardır. Amerika Birleşik Devletleri'nde 558 (Columbia Bölgesi ve Porto Riko dahil ), Kanada'da 103, Meksika'da 39, Birleşik Krallık'ta 29, Japonya'da 27, Güney Kore'de 16, Tayvan'da 14, Avustralya'da 13, 4 İspanya'da, 1 İzlanda'da, 2 Fransa'da ve 1 anakara Çin'dedir.

Şirket, ev aletleri, elektronik, sağlık ve güzellik malzemeleri, hırdavat, bahçe ve teras ürünleri, spor malzemeleri, lastikler, oyuncaklar ve mevsimlik ürünler, ofis malzemeleri, otomotiv bakım ürünleri, posta ücretleri, biletler, giyim, küçük ev aletleri, mobilya, ev eşyaları, özel sipariş kiosklar takılar; et, ürün, servis şarküteri ve unlu mamuller, çeşitli eşyalar, kuru bakkaliye, şekerleme, soğutucu, dondurucu, likör, tütün ve şarküteri ürünleri sunmaktadır.

Eczaneler, optikler, yemekhaneler de işleten Şirketin işitme cihazı merkezleri, lastik takma merkezlerinin yanı sıra 636 benzin istasyonu bulunmaktadır. Ayrıca çeşitli ülkelerde çevrimiçi olarak iş teslimatı, seyahat, aynı gün market alışverişi ve çeşitli diğer hizmetleri vermektedir.

ÜCRETSİZ DENEME HESABI İLE RİSK ALMADAN DENEMEYE BAŞLAYIN!
Denemeye başla butonuna tıklayarak GCM'den elektronik ileti almayı, kullanım koşullarını, kişisel verilerin işlenmesine ilişkin aydınlatma metni ve izin Formu'nu kabul ediyorum.
Yardıma mı ihtiyacınız var? Müşteri temsilcimize merhaba deyin!