Lisanslı ve Geniş Yetkili Aracı Kurum - Lisans No: G-039 (398)
CANADIAN SOLAR

Forex Piyasası

CANADIAN SOLAR

Canadian Solar Hisse Senedi
G. Değişim
En Yüksek -
En Düşük -
Açık Alış-Satış Pozisyonları
Satış
Alış
Son Güncelleme:
CANADIAN SOLAR Grafiği
İşlem Saatleri 16:31-22:59
Sembol #CANADIANSO
Spread Değişken
Kaldıraç 1:10
Swap Alış -0.09
Swap Satış -0.085
Hacim 5000
İşlem koşulları, fiyat ve grafik verileri farklılık gösterebilir, işlem platformu verilerini baz alınız.
(Feragat - İşlem Koşulları)
EKONOMİK TAKVİM
Canadian Solar Hisse Senedi Hakkında
CANADIAN SOLAR

Canadian Solar, yan kuruluşlarıyla birlikte güneş külçeleri, levhalar, hücreler, modüller ve diğer güneş enerjisi ürünleri üretmekte ve satmaktadır. Ayrıca, birkaç büyük ölçekli güneş enerjisi projesini de denetlemektedir.

Şirket, modül ve sistem çözümleri (MSS) ve enerji olmak üzere iki segment üzerinden faaliyet göstermektedir. MSS segmenti, standart güneş modülleri, özel güneş ürünleri ve inverterler, raf sistemleri, ve diğer aksesuarların üretimi, tedariki ve bakım hizmetlerini yapmaktadır.

Enerji segmenti, güneş enerjisi projelerinin, santrallerinin geliştirilmesi ve satışı ile uğraşmaktadır. Bu segment, yaklaşık 880.2 MWp toplam kapasiteye sahiptir, faaliyette olan bir güneş enerjisi santrali filosuna sahiptir. 

Canadian Solar Inc., ürünlerini öncelikle Canadian Solar markası altında satmaktadır. Kuzey Amerika, Güney Amerika, Avrupa, Güney Afrika, Orta Doğu, Avustralya, Asya ve uluslararası alanda faaliyet göstermektedir.

ÜCRETSİZ DENEME HESABI İLE RİSK ALMADAN DENEMEYE BAŞLAYIN!
Denemeye başla butonuna tıklayarak GCM'den elektronik ileti almayı, kullanım koşullarını, kişisel verilerin işlenmesine ilişkin aydınlatma metni ve izin Formu'nu kabul ediyorum.
Yardıma mı ihtiyacınız var? Müşteri temsilcimize merhaba deyin!