Lisanslı ve Geniş Yetkili Aracı Kurum - Lisans No: G-039 (398)
ILLUMINA

Forex Piyasası

ILLUMINA

Illumina Hisse Senedi
G. Değişim
En Yüksek -
En Düşük -
Açık Alış-Satış Pozisyonları
Satış
Alış
Son Güncelleme:
ILLUMINA Grafiği
İşlem Saatleri 16:31-22:59
Sembol #ILLUMINA
Spread Değişken
Kaldıraç 1:10
Swap Alış -0.09
Swap Satış -0.085
Hacim 1000
İşlem koşulları, fiyat ve grafik verileri farklılık gösterebilir, işlem platformu verilerini baz alınız.
(Feragat - İşlem Koşulları)
EKONOMİK TAKVİM
Illumina Hisse Senedi Hakkında
ILLUMINA

Illumina, genetik varyasyon ve biyolojik fonksiyonun analizi için entegre sistemler geliştirmektedir ve 1 Nisan 1998'de kurulmuş merkezi San Diego, California'da bulunan bir Amerikan şirketidir.

Şirket, dizileme, genotipleme ve gen ekspresyonu ile proteomik pazarlarına hizmet eden bir dizi ürün ve hizmet sunmaktadır.

Müşteriler arasında genom araştırma merkezleri, ilaç şirketleri, akademik kurumlar, klinik araştırma organizasyonları ve biyoteknoloji şirketleri yer almaktadır.

Illumina, genetik ve genomik analiz için dizileme ve dizi tabanlı çözümler sağlamaktadır. Ürün ve hizmetleri, yaşam bilimleri, onkoloji, üreme sağlığı, tarım ve diğer gelişmekte olan segmentlerdeki uygulamalar için araştırma ve klinik ortamlarda genomik çözümlerin benimsenmesini sağlayan bir dizi pazarda müşterilere hizmet vermektedir.

Şirket; genotipleme ve sıralama hizmetleri, alet hizmeti sözleşmeleri ve geliştirme ve lisanslama anlaşmalarının yanı sıra kanser saptama test hizmetleri, genetik analizde kullanılan alet ve sarf malzemeleri sağlamaktadır.

Müşterileri arasında genomik araştırma merkezleri, akademik kurumlar, devlet laboratuvarları ve hastanelerin yanı sıra ilaç, biyoteknoloji, ticari moleküler teşhis laboratuvarları ve tüketici genomik şirketleri bulunmaktadır.

Şirket ürünlerini doğrudan Kuzey Amerika, Avrupa, Latin Amerika ve Asya-Pasifik bölgesindeki müşterilere pazarlamakta ve dağıtmakta ve ayrıca Avrupa, Asya-Pasifik bölgesi, Latin Amerika'daki çeşitli pazarlarda yaşam bilimi distribütörleri aracılığıyla satış yapmaktadır.

ÜCRETSİZ DENEME HESABI İLE RİSK ALMADAN DENEMEYE BAŞLAYIN!
Denemeye başla butonuna tıklayarak GCM'den elektronik ileti almayı, kullanım koşullarını, kişisel verilerin işlenmesine ilişkin aydınlatma metni ve izin Formu'nu kabul ediyorum.
Yardıma mı ihtiyacınız var? Müşteri temsilcimize merhaba deyin!