Lisanslı ve Geniş Yetkili Aracı Kurum - Lisans No: G-039 (398)
ENTERPRİSE PRODUCTS

Forex Piyasası

ENTERPRİSE PRODUCTS

Enterprise Products Hisse Senedi
G. Değişim
En Yüksek -
En Düşük -
Açık Alış-Satış Pozisyonları
Satış
Alış
Son Güncelleme:
ENTERPRİSE PRODUCTS Grafiği
İşlem Saatleri 16:31-22:59
Sembol #ENTERPRISE
Spread Değişken
Kaldıraç 1:10
Swap Alış -0.09
Swap Satış -0.085
Hacim 5000
İşlem koşulları, fiyat ve grafik verileri farklılık gösterebilir, işlem platformu verilerini baz alınız.
(Feragat - İşlem Koşulları)
EKONOMİK TAKVİM
Enterprise Products Hisse Senedi Hakkında
ENTERPRİSE PRODUCTS

Enterprise Products, doğal gaz, doğal gaz sıvıları (NGL'ler), ham petrol, petrokimya ve rafine ürünlerin üreticilerine ve tüketicilerine orta düzeyde enerji hizmetleri sağlamaktadır ve doğal gaz işleme tesisleri bulunmaktadır. Şirket 1968 yılında kurulmuştur ve merkezi Houston, Teksas'tadır.

ABD'nin en büyük şirketleri listesinde toplam gelire göre 105. sırada yer alan Şirket, dört bölüm üzerinden faaliyet göstermektedir: NGL Boru Hatları ve Hizmetleri, Ham Petrol Boru Hatları ve Hizmetleri, Doğal Gaz Boru Hatları ve Hizmetleri ve Petrokimya ve Rafine Ürünler Hizmetleri.

NGL Pipelines & Services bölümü, doğal gaz işleme ve ilgili NGL pazarlama hizmetleri sunmaktadır.  NGL boru hatları; NGL fraksiyonlama tesisleri; NGL ve ilgili ürün depolama tesisleri; ve NGL deniz terminalleri bulunmaktadır.

Ham Petrol Boru Hatları ve Hizmetleri bölümünde ham petrol boru hatlarını işletmektedir; ham petrol depolama ve deniz terminalleri, sıvılaştırılmış petrol gazını taşımak için kullanılan 310 çekici-treyler tanker filosunu içermektedir. Aynı zamanda ham petrol pazarlama faaliyetlerinde bulunmaktadır.

Doğal Gaz Boru Hatları ve Hizmetleri bölümü, doğal gazı toplamak, işlemek ve taşımak için doğal gaz boru hattı sistemleri işletmektedir. Teksas, Wharton County'de bir yeraltı tuz kubbesi depolama mağarasına sahiptir ve doğal gaz pazarlamaktadır.

Petrokimya ve Rafine Ürünler Hizmetleri bölümü, propilen fraksiyonasyonu ve ilgili pazarlama faaliyetlerini yürütmektedir. Ayrıca rafine ürün boru hatları ve terminalleri işletmektedir ve etilen ihracat terminalleri, yanı sıra rafine ürün pazarlama ve deniz taşımacılığı hizmetleri vermektedir.

ÜCRETSİZ DENEME HESABI İLE RİSK ALMADAN DENEMEYE BAŞLAYIN!
Denemeye başla butonuna tıklayarak GCM'den elektronik ileti almayı, kullanım koşullarını, kişisel verilerin işlenmesine ilişkin aydınlatma metni ve izin Formu'nu kabul ediyorum.
Yardıma mı ihtiyacınız var? Müşteri temsilcimize merhaba deyin!