Lisanslı ve Geniş Yetkili Aracı Kurum - Lisans No: G-039 (398)
ALTRIA GROUP

Forex Piyasası

ALTRIA GROUP

Altria Group Hisse Senedi
G. Değişim
En Yüksek -
En Düşük -
Açık Alış-Satış Pozisyonları
Satış
Alış
Son Güncelleme:
ALTRIA GROUP Grafiği
İşlem Saatleri 16:31-22:59
Sembol #ALTRIA
Spread Değişken
Kaldıraç 1:10
Swap Alış -0.09
Swap Satış -0.085
Hacim 5000
İşlem koşulları, fiyat ve grafik verileri farklılık gösterebilir, işlem platformu verilerini baz alınız.
(Feragat - İşlem Koşulları)
EKONOMİK TAKVİM
Altria Group Hisse Senedi Hakkında
ALTRIA GROUP

Altria Group, (önceden Philip Morris), 1822'de kurulmuştur; yan kuruluşları aracılığıyla Amerika Birleşik Devletleri'nde sigara, tütün ürünleri ve şarap üretmektedir. Merkezi, Richmond, Virginia şehrinin hemen dışında, Henrico County'de bulunmaktadır.

Şirket; Marlboro sigara markası başta olmak üzere Black & Mild markası altındaki purolar; nemli dumansız tütün ürünleri, Kopenhag, Skoal, Red Seal ve Husky markaları ve nikotin poşetleri dahil geniş segmentte tütün ürünleri sunmaktadır.

Altria Group, Chateau Ste altında çeşitli ve harmanlanmış sofra şarapları ve köpüklü şaraplar üretmektedir. Michelle ve Antinori, Torres ve Villa Maria Estate şaraplarının yanı sıra Amerika Birleşik Devletleri'nde Şampanya Nicolas Feuillatte'nin ithalatını ve pazarlamasını yapmaktadır.

 Şirket; ayrıca başta ulaşım, enerji üretimi, gayrimenkul ve imalat ekipmanları sektörlerinde finansal kiralama hizmetleri vermektedir.

Altria Group, Inc., dünyanın en büyük tütün, sigara ve ilgili ürün üreticilerinden biridir, çok uluslu bir şirkettir ve Big Tobacco'ya aittir.

ÜCRETSİZ DENEME HESABI İLE RİSK ALMADAN DENEMEYE BAŞLAYIN!
Denemeye başla butonuna tıklayarak GCM'den elektronik ileti almayı, kullanım koşullarını, kişisel verilerin işlenmesine ilişkin aydınlatma metni ve izin Formu'nu kabul ediyorum.
Yardıma mı ihtiyacınız var? Müşteri temsilcimize merhaba deyin!