Lisanslı ve Geniş Yetkili Aracı Kurum - Lisans No: G-039 (398)

Viop Piyasası

Vestel Elektronik Sanayi ve Ticaret A.Ş.

Son Güncelleme:
EKONOMİK TAKVİM
Vestel Elektronik Sanayi ve Ticaret A.Ş. Araştırma & Analizleri
İki emtia para birimi çaprazından oluşan NZDCAD paritesi, merkez bankaları arasındaki ayrışma ve ekonomik performans faktörlerinin etkisiyle gerilemektedir. Yeni Zelanda tarafına baktığımız zaman, son dönemde yeni hükümetin ekonominin performansını başarı ...
Ayın başından bu yana yükseliş trendinde hareket eden NZDCAD paritesinde 0,9200 seviyesi önemli bir destektir. Yükseliş kanalının alt bant seviyesi olan 0,9200 seviyesinin üzerinde 4 saatlik açılışlar yapılması durumunda paritenin kanal alt bant seviyesi ...
NZDCAD paritesinde yükseliş bitti mi?
05 Ocak 2016 Özel Raporlar
NZDCAD paritesi Kasım ayı ortasından bu yana sergilediği yükselişin ardından, yeni yıla etkili düşüşlerle başladı. Bu gelişmede etkili faktörler;- Çin’de imalat aktivitesinin daralmayı sürdürdüğünü gösteren veriyle birlikte bölge para birimlerinde (Yeni Z ...
Vestel Elektronik Sanayi ve Ticaret A.Ş. Hakkında
Vestel Elektronik Sanayi ve Ticaret A.Ş.

Vestel Elektronik, 1984 yılında kurulmuş, 1994 yılında Zorlu Grubu bünyesine katılmıştır. Manisa’da 1,1 milyon metrekare alan üzerine kurulu olan ve Vestel City olarak adlandırdığı lokasyonda üretim yapan Vestel Elektronik, Avrupa’nın tek lokasyonda üretim yapan en büyük endüstri komplekslerinden birine sahiptir. [

Vestel Elektronik, tüketici elektroniği, beyaz eşya, dijital ürünler, mobil ürünler, küçük ev aletleri ve LED aydınlatma ürünlerinden oluşan geniş bir ürün gamına sahiptir.

Türkiye’de TV pazarında lider, beyaz eşya pazarında ilk üç üreticiden olan Vestel Elektronik Avrupa TV pazarının ilk 2, beyaz eşya pazarının ilk 5 üreticisinden biridir.

Vestel Elektronk Türkiye’nin 7. büyük ihracatçısıdır ve 155 ülkeye ihracat yapmaktadır. Türkiye toplam TV ihracatının yaklaşık %90’ını, beyaz eşya ihracatının yaklaşık %30’unu gerçekleştirmektedir. Aynı zamanda Türkiye elektronik sektörünün son 21 yıldır değişmez ihracat lideridir.

Dünyada en çok Ar-Ge harcaması yapan ilk 1.000 firma arasında 3 Türk şirketinden biri olan Vestel Elektronik, 16 binin üzerinde çalışana sahiptir.

Vestel Elektronik, BIST KURUMSAL YÖNETİM / BIST METAL EŞYA, MAKİNA / BIST TÜM / BIST 100-30 / BIST SINAİ / BIST SÜRDÜRÜLEBİLİRLİK / BIST 100 / BIST 50 / BIST YILDIZ endekslerine dahildir. VİOP’ta VESTL kodu ile VİOP’ta işlem görmektedir.

ÜCRETSİZ DENEME HESABI İLE RİSK ALMADAN DENEMEYE BAŞLAYIN!
Denemeye başla butonuna tıklayarak GCM'den elektronik ileti almayı, kullanım koşullarını, kişisel verilerin işlenmesine ilişkin aydınlatma metni ve izin Formu'nu kabul ediyorum.
Yardıma mı ihtiyacınız var? Müşteri temsilcimize merhaba deyin!