Lisanslı ve Geniş Yetkili Aracı Kurum - Lisans No: G-039 (398)

Viop Piyasası

Türkiye Sigorta A.Ş.

Son Güncelleme:
EKONOMİK TAKVİM
Türkiye Sigorta A.Ş. Hakkında
Türkiye Sigorta A.Ş.

Türkiye Sigorta A.Ş., Türkiye’deki kamu sigorta şirketlerinin bir araya gelmesi ile kurulmuştur ve sektör lideri konumundadır.

Türkiye Sigorta, hem yerel hem de uluslararası sigorta hizmetleri sunan Türkiye merkezli bir şirkettir. Şirketin ürünleri arasında yangın, kaza, taşıma, mühendislik, hukuk, tarım ve sağlık sigortası bulunmaktadır. Şirket, 1,5 milyondan fazla kişiyi sigortalamaktadır. Bu ana sigorta branşlarına ek olarak hırsızlık, para taşıma, cam, otel paketi, seyahat, ürün sorumluluğu, ofis, doktor muayene odası, kar kaybı, araç kazası ve trafik yeşil kart sigortası gibi olay veya ürünlere özel teminat sunulmaktadır.

Türkiye Sigorta; 20 bölge müdürlüğü, 3.000’den fazla acentesi, 5.000’e yakın banka şubesinde uzman kadrosu ve güçlü teknolojik altyapısıyla sayıları 16 milyona ulaşan sigortalıya hizmet vermektedir.

Türkiye Sigorta’nın ana hissedarı, TVF Finansal Yatırımlar Anonim Şirketi'dir.

Türkiye Sigorta, BIST YILDIZ / BIST 50 / BIST 100-30 / BIST KURUMSAL YÖNETİM / BIST MALİ / BIST 100 / BIST SİGORTA / BIST TÜM endekslerine dahildir. TURSG kodu ile Borsa İstanbul’da işlem görmektedir.

ÜCRETSİZ DENEME HESABI İLE RİSK ALMADAN DENEMEYE BAŞLAYIN!
Denemeye başla butonuna tıklayarak GCM'den elektronik ileti almayı, kullanım koşullarını, kişisel verilerin işlenmesine ilişkin aydınlatma metni ve izin Formu'nu kabul ediyorum.
Yardıma mı ihtiyacınız var? Müşteri temsilcimize merhaba deyin!