Lisanslı ve Geniş Yetkili Aracı Kurum - Lisans No: G-039 (398)

Viop Piyasası

İş Finansal Kiralama A.Ş

Son Güncelleme:
EKONOMİK TAKVİM
İş Finansal Kiralama A.Ş Hakkında
İş Finansal Kiralama A.Ş

İş Finansal Kiralama, yurtdışı ve yurtiçi finansal kiralama hizmetleri veren Türkiye merkezli bir şirkettir. Fiyatlandırma, yönetmelikler, ithalatlar, yatırım teşvikleri, sigorta, ödeme koşulları ve leasing iş akışı hakkında satış öncesi hizmetleri sağlar. Türkiye İş Bankası iştirakidir.

Satış sonrası hizmetler mevzuat hususlarını, mülkiyet devrini, sigorta poliçelerini, satıcı ödemelerini, faturaları/mutabakatları ve İşbank veznelerinde ödemeleri kapsamaktadır.

Şirket diğerlerinin yanında makine ve ekipman, gayrimenkul, turizm ekipmanı, karayolu taşıma araçları, ofis ekipmanı ve tekstil makinelerinin finansal kiralamasını gerçekleştirmektedir. Factoring Finansman Hizmetleri A.Ş.'de %78,23'lük payına sahiptir.

İŞ Finansal Kiralama, BIST TÜM / BIST 100-30 / BIST MALİ / BIST YILDIZ / BIST FİN. KİR. FAKTORİNG / BIST 50 / BIST 100 / BIST KURUMSAL YÖNETİM endekslerine dahildir. ISFIN kodu ile Borsa İstanbul’da işlem görmektedir.

ÜCRETSİZ DENEME HESABI İLE RİSK ALMADAN DENEMEYE BAŞLAYIN!
Denemeye başla butonuna tıklayarak GCM'den elektronik ileti almayı, kullanım koşullarını, kişisel verilerin işlenmesine ilişkin aydınlatma metni ve izin Formu'nu kabul ediyorum.
Yardıma mı ihtiyacınız var? Müşteri temsilcimize merhaba deyin!