Lisanslı ve Geniş Yetkili Aracı Kurum - Lisans No: G-039 (398)

Viop Piyasası

Torunlar Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş.

Son Güncelleme:
EKONOMİK TAKVİM
Torunlar Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş. Hakkında
Torunlar Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş.

Torunlar Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı Anonim Şirketi, Torun Şirketler Grubu'nun bir üyesidir ve gayrimenkul geliştirme sektöründe faal olan Türkiye merkezli bir şirkettir. 1977 yılında Türkiye inşaat ve gayrimenkul piyasasında küçük ölçekli konut projeleri ile temelleri atılan Şirket ev, ofis ve alışveriş merkezi gibi eğlence tesislerinin geliştirilmesi ile uğraşmaktadır.

Torunlar Gayrimenkul’ün tamamladığı projeler arasında Bursa'da, Zafer Plaza alışveriş merkezi, İstanbul'da karma kullanımlı bir proje olan Nishistanbul, Marmaris'te Netsel Marina, Antalya'da Deepo Outlet, Torium Alışveriş Merkezi, Ankara'da Ankamall ve Crown Plaza Hotel ve Bursa'da Korupark Alışveriş Merkezi, Mall of İstanbul, Bulvar Samsun Alışveriş Merkezi, Hilton Mall of İstanbul, 5. Levent, Torun Center ve Mall of İstanbul High Residence, Deepo Outlet, Mall of Antalya, Kiptaş Finanskent 2.Etap önemli projeler arasındadır.

Torunlar Gayrimenkul’ün iştirakleri arasında gayrimenkul projeleri geliştirme ve yönetimi ile uğraşan TRN Alışveriş Merkezleri Yatırım ve Yönetim A.Ş. (TRN) ve Antalya'da bulunan Deepo Outlet Ek arazisine bitişik arazinin sahibi olan Hastalya Motorlu Vasıtalar Ticaret ve Sanayi AŞ vardır.

Torunlar GYO portföyünde bulunan AVM’ler yıl bazında ortalama 56 milyonun üzerinde ziyaretçi ağırlamaktadır.

Torunlar Gayrimenkul, BIST YILDIZ / BIST 100 / BIST MALİ / BIST 100-30 / BIST TÜM / BIST GAYRİMENKUL YAT. ORT. endekslerine dahildir. TRGYO kodu ile Borsa İstanbul’da işlem görmektedir.

ÜCRETSİZ DENEME HESABI İLE RİSK ALMADAN DENEMEYE BAŞLAYIN!
Denemeye başla butonuna tıklayarak GCM'den elektronik ileti almayı, kullanım koşullarını, kişisel verilerin işlenmesine ilişkin aydınlatma metni ve izin Formu'nu kabul ediyorum.
Yardıma mı ihtiyacınız var? Müşteri temsilcimize merhaba deyin!