Lisanslı ve Geniş Yetkili Aracı Kurum - Lisans No: G-039 (398)

GCM Opsiyon MT5 WebTrader

Opsiyon işlemleri için hizmet veren MetaTrader 5 WebTrader hiçbir ek yazılıma ihtiyaç duymadan internet tarayıcınız ile (Windows, Mac, Linux) tüm işletim sistemlerinde yatırımlarınızı yönetebileceğiniz masaüstü versiyonuna çok yakın özelliklerde hizmet veren bir web platformudur.

Sistem Gereksinimleri: İşletim Sistemi: Windows 7 ve üzeri, Mac OS 10 ve üzeri İnternet Tarayıcısı: İnternet Explorer 9 ve üzeri, Firefox (Güncel Sürümler), Chrome (Güncel Sürümler), Safari (Güncel Sürümler) Adobe Flash Player (Güncel Versiyonu) En az 2 Mbps ve üzeri İnternet bağlantısı

GCM Opsiyon Web Trader

GCM Yatırımı'n uzman kadrosu tarafından hazırlanan ve tamamen ücretsiz olan Opsiyon Eğitim Videoları serisiyle işlem platformu üzerinde uygulamalı görsel eğitim imkanına kavuşacaksınız. Platformun genel tanıtımı, özellikleri, menü kullanımı, pozisyon açma-kapama, bekleyen emirler, indikatör kullanımı, formasyonlar ve daha bir çok konu tamamen uygulamalı görsel anlatım eşliğinde sunulmaktadır.
GCM Opsiyon Web Trader hesap açma nasıl gerçekleştirilir? GCM Opsiyon Web Trader işlem platformunda hesaba giriş yapmak için hangi adımlar izlenir? GCM Opsiyon Web Trader kullanımı nasıldır ve Meta Trader 5 platformunun genel özellikleri nelerdir? Tüm bu soruların cevapları bu videomuzda sizleri bekliyor.
GCM Opsiyon Web Trader üzerinden nasıl alım satım yapılır? Opsiyon piyasasında kullanılan emir türleri nelerdir? GCM Opsiyon Web Trader üzerinden piyasa emri nasıl gönderilir ve tek tıkla işlem özelliği nasıl kullanılır? Opsiyon piyasasında bekleyen emir oluştururken nelere dikkat edilmelidir? GCM Opsiyon Web Trader işlem platformunda emir iletim mekanizmasının nasıl işlediğini ve opsiyon piyasasındaki emir türlerinin tüm detaylarını sizler için bu videomuzda ele aldık.
GCM YATIRIM sizin için hazır! Yatırıma başlamaya hazır mısınız?
Yardıma mı ihtiyacınız var? Müşteri temsilcimize merhaba deyin!