Lisanslı ve Geniş Yetkili Aracı Kurum - Lisans No: G-039 (398)

Forex Piyasası

EUR/AUD

Euro / Avustralya Doları
G. Değişim
En Yüksek -
En Düşük -
Açık Alış-Satış Pozisyonları
Satış
Alış
Son Güncelleme:
EUR/AUD Grafiği
İşlem Saatleri 24 Saat (Pazartesi 00:01-Cuma 23:59)
Sembol EURAUD
Spread 7
Kaldıraç 1:10
Swap Alış -0,9000
Swap Satış -0,4000
Hacim 100000
İşlem koşulları, fiyat ve grafik verileri farklılık gösterebilir, işlem platformu verilerini baz alınız.
(Feragat - İşlem Koşulları)
EKONOMİK TAKVİM
EUR/AUD Araştırma & Analizleri
EURAUD
03 Nisan 2015 Sabah Analizi
EURAUD paritesini incelediğimizde yükseliş trendi içerisinde tepki satışları oluşturan bir görüntü var karşımızda. 1.4288 ve 1.4223 destek noktaları, mevcut yükseliş trendinin alt bölgesi olarak kritik önem taşımaktadır. Tepki satışlarına dikkat edecek ol ...
Euro / Avustralya Doları Hakkında
EUR/AUD

Euro Bölgesi para birimi Euro ile Avustralya’nın para birimi Avustralya Doları’ndan oluşan EURAUD, minör döviz pariteleri arasındadır. Son yirmi yıl içinde, 2008 yılında 1.8216 tarihi zirvesini gören EURAUD paritesi 2012 yılında 1.1608 tarihi dip seviyesini test etmiştir. EURAUD parite üzerinde Euro Bölgesi’ndeki ekonomik performans kadar ABD ekonomisinde ki gelişmeler etkili olmaktadır. Avustralya ekonomisi ise, emtia ihracatının önemli bir geliri olması nedeniyle, özellikle kıymetli maden fiyatlarına karşı hassasiyet göstermektedir. Öte yandan, Euro’ya benzer bir şekilde, Avustralya Doları da, merkez bankası karar ve açıklamalarının yanı sıra, büyüme, enflasyon ve istihdam gibi temel göstergelerden yoğun olarak etkilenebilmektedir.

ÜCRETSİZ DENEME HESABI İLE RİSK ALMADAN DENEMEYE BAŞLAYIN!
Denemeye başla butonuna tıklayarak GCM'den elektronik ileti almayı, kullanım koşullarını, kişisel verilerin işlenmesine ilişkin aydınlatma metni ve izin Formu'nu kabul ediyorum.
Yardıma mı ihtiyacınız var? Müşteri temsilcimize merhaba deyin!