Lisanslı ve Geniş Yetkili Aracı Kurum - Lisans No: G-039 (398)

Viop Piyasası

Medical Park Sağlık Hizmetleri A.Ş

Son Güncelleme:
EKONOMİK TAKVİM
Medical Park Sağlık Hizmetleri A.Ş. Hakkında
Medical Park Sağlık Hizmetleri A.Ş

MLP Sağlık Hizmetleri, önceki ismiyle Medical Park Sağlık Hizmetleri, 1995'te İstanbul-Fatih'te ilk hastanesini açarak hizmet vermeye başlamıştır. Bugün ise Medical Park Hastaneler Grubu olarak 15 hastane, 2 tıp merkezi ve 2 hastane kompleksi ile toplam 19 hastanesi, 9000'i aşkın çalışanıyla Türkiye'nin tüm bölgelerinde hizmet vermektedir.

Türkiye’nin en yaygın sağlık grubu olan MLP Care Grubu’nun amiral gemisi konumundaki Medical Park Hastaneleri olarak, ABD kökenli Joint Commission International (JCI) akreditasyonu ile belgelendirilmiş üç hastanesinde kaliteli tanı ve tedavi hizmetleri sunmaktadır.

Şirketin medikal departmanları arasında; ağız ve diş sağlığı, beyin ve sinir cerrahisi, biyokimya, dermatoloji, çocuk sağlığı ve hastalıkları, fiziksel terapi ve rehabilitasyon, hematoloji, check-up, göz sağlığı ve hastalıkları, gastroenteroloji, kardiyak cerrahi, kulak-burun-boğaz, kardiyoloji, jinekoloji ve obstetrik ve laboratuvar hizmetleri ve diğer servisleri bulunmaktadır. Şirketin bağlı ortakları arasında Medical Park Gaziantep Hastanesi, Samsun Medikal Grup Özel Sağlık Hizmetleri AŞ and Sentez Sağlık Hizmetleri AŞ ve diğerleri bulunmaktadır.

MEDİKAL PARK, BIST 100-30 / BIST 100 / BIST TÜM / BIST HİZMETLER / BIST İSTANBUL / BIST YILDIZ / BIST 50 endekslerinde yer almakatadır. MPARK kodu ile Borsa İstanbul’da işlem görmektedir.

ÜCRETSİZ DENEME HESABI İLE RİSK ALMADAN DENEMEYE BAŞLAYIN!
Denemeye başla butonuna tıklayarak GCM'den elektronik ileti almayı, kullanım koşullarını, kişisel verilerin işlenmesine ilişkin aydınlatma metni ve izin Formu'nu kabul ediyorum.
Yardıma mı ihtiyacınız var? Müşteri temsilcimize merhaba deyin!