Lisanslı ve Geniş Yetkili Aracı Kurum - Lisans No: G-039 (398)
TESLA OPSİYONLARI

Opsiyon Piyasası

TESLA OPSİYONLARI

TESLA OPSİYONLARI
-
Opsiyon Değiştirildi
#-
GÜNLÜK EN DÜŞÜK
GÜNLÜK EN YÜKSEK
Vade Tarihi -
Kullanım Fiyatı -
TSLA Fiyatı -
Kontrat Büyüklüğü -
OPSİYON GRAFİĞİ & VERİLERİ
Son Güncelleme:
OPSİYON HESAPLAMA ARACI -
Vade Tarihi
-
Son İşlem Günü
-
Kullanım Fiyatı
-
S. Büyüklüğü
-
DEĞİŞKENLER
VADEYE KALAN GÜN
DAYANAK VARLIK FİYATI
VOLATİLİTE (YILLIK)
SONUÇLAR
Teta ?
-
Delta % ?
-
Gama % ?
-
Hesaplama Sonucu Fiyat: -
TESLA OPSİYONLARI
OPSİYON SEMBOLÜ VADE K. FİYATI SATIŞ ALIŞ DEĞİŞİM%
OPSİYON SEMBOLÜ VADE K. FİYATI SATIŞ ALIŞ DEĞİŞİM%
TESLA DAYANAK VARLIK FİYATI
Şuanki Fiyat
Günlük Değişim
En Yüksek
-
En Düşük
-
Son Güncelleme:
Analiz, grafik, haber ve diğer detaylar için TESLA forex sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.
İşlem koşulları, fiyat ve grafik verileri farklılık gösterebilir, işlem platformu verilerini baz alınız.
(Feragat - İşlem Koşulları)
TESLA OPSİYONLARI Araştırma & Analizleri
Tesla, Haber Başlıkları ile Dalgalanıyor
08 Haziran 2022 Özel Raporlar
Tesla hisse senedi, CEO Elon Musk’ın Twitter’ın satın alınması ile ilgili haber akışlarından etkilenmeyi sürdürüyor. Basında yer alan en son haberlere göre Elon Musk, Twitter’daki bot hesaplar hakkında serzenişinden d ...
Tesla, Mart ayının sonundan itibaren Çin’de yaşanan karantina önlemleri nedeniyle haftalarca Şangay’daki Gigafactory’sinde üretimde aksaklıklar yaşadı. Tesla bu üretim tesisini 19 Nisan’da yeniden açtı ...
Küresel Satış Tesla’yı da Vurdu
09 Mayıs 2022 Özel Raporlar
Fed’in sıkılaştırıcı para politikası, geçtiğimiz hafta vites büyüttü. Fed, 50 baz puanlık faiz artışıyla birlikte politika faizini %0,75 - %1,00 aralığına çekti. Bunun yanında Fed 9 trilyon Dolarlık bilançosunu k& ...
Elektrikli araç pazarının en önemli oyuncularından Tesla’nın 2022 yılına ait ilk çeyrek finansal raporlarını 20 Nisan 2022 günü sunması bekleniyor. Tesla, üretim zincirindeki sorunlar ve Covid-19 kısıtlamalarına ra ...
Hakkında
TESLA OPSİYONLARI

Tesla Inc. (TSLA), dünyanın en değerli şirketleri arasında yer almaktadır ve elektrikli otomotiv üretimi ve enerji üretimi- depolama faaliyetlerinde bulunmaktadır. Merkezi California'dadır.

Tesla, ilk olarak 2008 yılında elektrikli ilk spor otomobil olarak Tesla Roadster markalı aracını üretmiştir. Daha sonra elektrikli sedan otomobili Model S’i piyasaya sürmüş ve 2015 yılında ürün gamını Model X ile genişletmiştir.

Tesla; elektrikli kamyon olarak Tesla Semi’yi, orta büyüklükte bir SUV olan Model Y'yi ve spor arabadan daha fazla performansa sahip olacak Cybertruck'ı tanıtmıştır. Tesla araçları, Fremont, California ve Gigafactory Shanghai'daki fabrikalarında üretilmektedir.

Tesla iştiraki olan SolarCity ile benzersiz enerji çözümleri seti sunan Powerwall , Powerpack ve Solar Roof’u üretmektedir. Tesla arabaları, 2020'nin ilk yarısında Amerika Birleşik Devletleri'nde satılan pilli elektrikli araçların% 81'ini oluşturmaktadır.

Tesla Inc., TSLA sembolü ile NASDAQ borsasında işlem görmektedir. Tesla hisseleri, 2020 yılında 2000 dolar seviyesini aşarak dünyanın en değerli otomobil şirketi haline gelmiştir. Tesla hissesinin dayanak varlık olduğu opsiyonlar TSLA kodu ile işlem görmektedir.  GCM Yatırım avantajları ile Tesla hissesinin fiyatlarına yatırım yapabilirsiniz.

ÜCRETSİZ DENEME HESABI İLE RİSK ALMADAN DENEMEYE BAŞLAYIN!
Denemeye başla butonuna tıklayarak GCM'den elektronik ileti almayı, kullanım koşullarını, kişisel verilerin işlenmesine ilişkin aydınlatma metni ve izin Formu'nu kabul ediyorum.
Yardıma mı ihtiyacınız var? Müşteri temsilcimize merhaba deyin!