Lisanslı ve Geniş Yetkili Aracı Kurum - Lisans No: G-039 (398)
APPLE OPSİYONLARI

Opsiyon Piyasası

APPLE OPSİYONLARI

Apple Hisse Senedi Opsiyonu
APPLE OPSİYONLARI
-
Opsiyon Değiştirildi
#-
GÜNLÜK EN DÜŞÜK
GÜNLÜK EN YÜKSEK
Vade Tarihi -
Kullanım Fiyatı -
APPLE Fiyatı -
Kontrat Büyüklüğü -
OPSİYON GRAFİĞİ & VERİLERİ
Son Güncelleme:
OPSİYON HESAPLAMA ARACI -
Vade Tarihi
-
Son İşlem Günü
-
Kullanım Fiyatı
-
S. Büyüklüğü
-
DEĞİŞKENLER
VADEYE KALAN GÜN
DAYANAK VARLIK FİYATI
VOLATİLİTE (YILLIK)
SONUÇLAR
Teta ?
-
Delta % ?
-
Gama % ?
-
Hesaplama Sonucu Fiyat: -
APPLE OPSİYONLARI
OPSİYON SEMBOLÜ VADE K. FİYATI SATIŞ ALIŞ DEĞİŞİM%
OPSİYON SEMBOLÜ VADE K. FİYATI SATIŞ ALIŞ DEĞİŞİM%
APPLE DAYANAK VARLIK FİYATI
Şuanki Fiyat
Günlük Değişim
En Yüksek
-
En Düşük
-
Son Güncelleme:
Analiz, grafik, haber ve diğer detaylar için APPLE forex sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.
İşlem koşulları, fiyat ve grafik verileri farklılık gösterebilir, işlem platformu verilerini baz alınız.
(Feragat - İşlem Koşulları)
APPLE OPSİYONLARI Araştırma & Analizleri
Salgına bağlı olarak tedarik zincirinde oluşan aksaklıklardan negatif etkilenen Apple’ın 27 Ocak Perşembe günü ABD piyasaları kapanışı sonrası 2021’in son çeyreğine ilişkin bilançosunu açıklaması bekleniyor. Şirk ...
Apple Karında Artış Bekleniyor
22 Ekim 2021 Özel Raporlar
Apple’ın son üç çeyrekte karlılığı azalsa da, yıllık bazda artışın devam etmesi bekleniyor. Şirketin üçüncü çeyreğe ilişkin bilançosunu 28 Ekim 2021 Perşembe açıklaması bekleniyor. Apple& ...
Apple Bilançosunda Beklentiler
26 Temmuz 2021 Özel Raporlar
Yakın zamanda hisse fiyatı yeni rekora ulaşan Apple’ın 27 Temmuz Salı günü ABD borsaları kapanışı sonrası bilançosunu açıklaması bekleniyor. Yeni jenerasyon iPhone’ların ise eylül ayında tanıtılması bekleniyor. So ...
Geçtiğimiz günlerde yeni ürünlerini tanıtan Apple’ın 2021 yılına ait ikinci çeyrek bilançosunu 28 Nisan’de açıklaması bekleniyor. Pandeminin getirmiş olduğu etkinin halen sürmesi, Apple’ın ...
Apple Hisse Senedi Opsiyonu Hakkında
APPLE OPSİYONLARI

Apple Inc, eski adıyla Apple Computer, tüketici elektroniği, kişisel bilgisayar üreten çok uluslu bir Amerikan şirketidir ve 1976 yılında Steve Jobs ve Steve Wozniak tarafından California’da kurulmuştur.

Dünyanın en büyük ikinci bilgi teknolojileri şirketi olan Apple’ın ürün gamında Mac serisi bilgisayarlar, iPod müzik çalar, iPhone akıllı telefon, iPad tablet bilgisayar ve Apple Watch adlı akıllı saat yer almaktadır. Yazılımları arasında ise OS X ve iOS işletim sistemleri, iTunes medya tarayıcısı, Safari internet tarayıcısı ile iLife ve iWork paketleri bulunmaktadır.

1980 tarihinde halka açılmıştır ve halka açıldığında 1956 yılında Ford Motor Company şirketinden beri yapılan tüm halka arzlardan daha fazla sermaye getirerek 300'’den fazla hissedarının milyoner olmasını sağlamıştır.

Akıllı telefon pazarında yüzde 41'in üzerindeki payla lider satıcı konumunda olan Apple’ın gelirin büyük kısmı iPhone ve Mac satışlarından gelmektedir. Apple 2012 yılı itibari ile dünyanın en değerli ilk üç şirketi arasında yer almaktadır. Apple, 2009'dan beri dünyanın en büyük 5 akıllı telefon satıcısı arasında yer almaktadır ve dünya çapında 70 binden fazla çalışana sahiptir.

Apple hissesinin dayanak varlık olduğu opsiyonlar APPLE kodu ile işlem görmektedir.  GCM Yatırım avantajları ile Apple  hissesinin fiyatlarına yatırım yapabilirsiniz.

ÜCRETSİZ DENEME HESABI İLE RİSK ALMADAN DENEMEYE BAŞLAYIN!
Denemeye başla butonuna tıklayarak GCM'den elektronik ileti almayı, kullanım koşullarını, kişisel verilerin işlenmesine ilişkin aydınlatma metni ve izin Formu'nu kabul ediyorum.
Yardıma mı ihtiyacınız var? Müşteri temsilcimize merhaba deyin!