Lisanslı ve Geniş Yetkili Aracı Kurum - Lisans No: G-039 (398)

GCM MT4 WebTrader

Program İndirmeden MetaTrader ile İşlem Yapın!

MetaTrader 4 WebTrader hiçbir ek yazılıma ihtiyaç duymadan internet tarayıcınız ile (Windows, Mac, Linux) tüm işletim sistemlerinde yatırımlarınızı yönetebileceğiniz bir Forex işlem platformu olarak hizmet vermektedir. Arayüz olarak masaüstü versiyonuna çok yakın özelliklere sahiptir.

Şimdi internet tarayıcınızdan; döviz, altın veya petrol işlemleri yapmaya başlayın.

Web Tabanlı, Hızlı, Fonksiyonel

Dünya’nın en popüler işlem platformu şimdi web tarayıcınızda!

Amatörden profesyonele kadar tüm yatırımcılar için en uygun platform çözümü olan Meta Trader 4'ü şimdi program indirmeden kullanmaya başlayabilirsiniz.
Tüm İşletim Sistemlerinde
Windows, Mac ve Linux gibi tüm işletim sistemlerinde yatırımlarınızı yönetebileceğiniz bir platform olarak hizmet vermektedir.
İndirmeden Kullanılabilir
İnternet tarayıcınızdan platforma bağlanabilir; yatırım işlemlerinizi hızlı ve kolay bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.
Tek Tıklamayla Yatırım
WebTrader platformunun yatırım fonksiyonlarında MetaTrader4 temel alınmıştır. Tek tıklama ile alım-satım yapabileceğiniz özellikleriyle beğeninizi kazanacak.
Hızlı Emir Girişi
GCM MT4 WebTrader'Da Stop ve giriş limitleri verilebilmekte, doğrudan emir verilebilmekte, limit ve zararı durdurma noktaları belirlenip düzenlenebilmekte ve grafik özelliklerinden yararlanılabilmektedir.
Sistem Gereksinimleri
* İşletim Sistemi: Windows 7 ve üzeri, Mac OS 10 ve üzeri
* İnternet Tarayıcısı: İnternet Explorer 9 ve üzeri, Firefox (Güncel Sürümler), Chrome (Güncel Sürümler), Safari (Güncel Sürümler) Adobe Flash Player (Güncel Versiyonu)
* En az 2 Mbps ve üzeri İnternet bağlantısı
MT4 WebTrader Eğitim Videoları

GCM MT4 WebTrader eğitim videoları hazırlanıyor, çok yakında bu sayfada olacak. Dilerseniz GCM MetaTrader 4 platformunun masaüstü versiyonun eğitim videolarını izleyerek benzer özelliklere sahip GCM MT4 WebTrader platformunu daha yakından tanımaya başlayabilirsiniz.
GCM MetaTrader 4 işlem platformunun menüleri, pencereleri, kısayol butonları ve çalışma alanına genel bakış yer almaktadır.
GCM YATIRIM sizin için hazır! Yatırıma başlamaya hazır mısınız?
Yardıma mı ihtiyacınız var? Müşteri temsilcimize merhaba deyin!