Lisanslı ve Geniş Yetkili Aracı Kurum - Lisans No: G-039 (398)
$$FirstName$$ $$LastName$$
$$MainAccountName$$

Hesap Aktifleştirme Süreci

Hızlı, kolay ve güvenli bir şekilde gerçek yatırım deneyimi yaşamaya çok yakınsınız. Mevcut hesabınızla işlemlere başlamak için aşağıdaki aşamaları takip edebilirsiniz.
Hesabınıza Para Yatırın
"Para Yatırma" sayfasını ziyaret edin, gerçek hesap oluşturun veya mevcut gerçek yatırım hesabınızı seçerek güvenli ve kolay bir şekilde para transferi sürecini tamamlayın. Tüm bankalardan Havale veya EFT yöntemiyle dakikalar içerisinde yatırım hesabınıza para transferi işlemini gerçekleştirebilirsiniz.
Hesabınızı Onaylatın
Hesabınıza para yatırma işlemini gerçekleştirdi iseniz; aşağıdaki uygunluk testi linkine tıklayın ve uygunluk testini tamamlayın. Ardından sözleşme ve evrak süreçlerini aşağıda belirtildiği şekilde tamamlamanız gerekmektedir.

Online sözleşme adımlarını sitemiz üzerinden tamamlayabilirsiniz. Açılış sözleşmesinin imza süreçleriyle paralel; kimlik fotokopisi (nüfus cüzdanı, ehliyet veya pasaport) ve son 1 ayda alınmış ikametgah veya son 3 ayda hesap sahibinin adına düzenlenmiş abonelik gerektiren bir faturayı (su, doğalgaz, elektrik vb) tarafımıza ulaştırmanız gerekmektedir. "Doküman Gönder" sayfamızdan söz konusu belgelerin taranmış versiyonlarını bize kolaylıkla ulaştırabilirsiniz.

Tüm bu işlemleri tamamladığınızda yatırım hesabı bakiyeniz, yatırım tutarınız ile güncellenecek ve işlemlere başlayabileceksiniz.

Whatsapp ile Hızlı ve Kolay Gönderim
Adres teyit belgesi ve kimlik belgelerinizi Whatsapp uygulaması üzerinden GCM Forex hesap numaranızı belirterek hızlı ve kolay şekilde bize ulaştırabilirsiniz.
İlk Yatırımınızı Yapın
Yatırıma başlamak için sabırsızlandığınızı biliyoruz, lütfen yasal prosedürlerin tamamlanmasını bekleyiniz.

Hesap onay sürecinin hangi aşamada olduğunu öğrenmek için Canlı Destek hattından veya 02123450426 numaralı telefon hattından müşteri temsilcilerimizden bilgi alabilirsiniz.

Bizi tercih ettiğiniz için teşekkürler.
Daha fazla bilgi için ve destek almak içinCanlı Destekhattından veya0212 345 0 426 numaralı telefondan bize ulaşabilirsiniz.