İnternetten güvenli ve kolay yatırım

Altından dövize 50'den fazla ürüne kaldıraçlı ve iki yönlü yatırım yapın.
Denemesi bedava
Sanal para ile gerçek piyasa koşullarını denemek için harika bir yol;
Denemeye başla butonuna tıklayarak GCM'den elektronik ileti almayı, kullanım koşullarını, kişisel verilerin işlenmesine ilişkin aydınlatma metni ve izin Formu'nu kabul ediyorum.
Risk almadan deneyin
1 Ücretsiz deneme hesabı için başvur;
2 Platforma bağlan, 100.000TL sanal para ile pratik yap, altın veya döviz al sat.
3 Piyasadaki yatırım fırsatlarını keşfet, sürpriz kampanyaları kaçırma!
Türkiye'de lisanslı ve ödüllü yatırım kuruluşu ile internetten yatırımı keşfedin! Geniş Yetkili Aracı Kurum – Lisans No: G-039 (398)
Ücretsiz deneme hesabı ve eğitimler
Piyasa analizleri ve araştırma raporları
İrtibat ofisleri ve eşsiz müşteri desteği
Gelişmiş mobil işlem platformları
Ücretsiz VİOP deneme hesabı, risk almadan deneyim kazanmak için harika bir yol! 100.000TL sanal para ile şimdi deneyin; Ücretsiz eğitimlere katılın, pratik yapın!
Denemeye Başlayın Gcm ile Yatırım Çeşitliliği!

GCM Yatırım Menkul Değerler A.Ş.

Adres: Eski Büyükdere Cad. Park Plaza. Kat:14 34398 - Maslak - Sarıyer/İstanbul - Türkiye Telefon: 0(212)3450426 - Faks: 0(212)3450402 - E-mail: bilgi@gcmyatirim.com.tr
VİOP ticareti yüksek oranda kayıp riski içerir ve her yatırımcı için uygun olmayabilir.

“Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, yetkili kuruluşlar tarafından kişilerin risk ve getiri tercihleri dikkate alınarak kişiye özel sunulmaktadır. Burada yer alan yorum ve tavsiyeler ise genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. "Eğitim içeriği veya tanıtım sayfalarındaki bilgilerin kullanılması sonucu yatırımcıların uğrayabilecekleri doğrudan ve/veya dolaylı zararlardan, maddi ve manevi zararlardan, yoksun kalınan kardan ve üçüncü kişilerin uğrayabileceği zararlardan GCM Yatırım Menkul Değerler A.Ş. hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.”* Takasbank her ürün için bir başlangıç teminatı belirler ve web sitesinde yayınlar. Bu listeyi her ay güncellemektedir. Reklam materyallerinde yer alan teminat ve kaldıraç oranları hazırlandığı tarihlerdeki oranları göstermektedir. Güncel oranlar için müşteri temsilcisine danışabilirsiniz veya https://www.takasbank.com.tr/tr adreslerinden kontrol sağlayabilirsiniz.
GCM Yatırım Menkul Değerler A.Ş - © 2024 Tüm Hakları Saklıdır.