Borsa işlemlerini
sanal para ile şimdi deneyin!

100.000TL sanal para ile gerçek piyasa koşullarını denemek için harika bir yol, şimdi ücretsiz deneyin;
Ücretsiz Online Eğitimler Webinar ve eğitim videolarına ücretsiz erişim imkanı
Denemeye başla butonuna tıklayarak GCM'den elektronik ileti almayı, kullanım koşullarını, kişisel verilerin işlenmesine ilişkin aydınlatma metni ve izin Formu'nu kabul ediyorum.
Yatırım dünyasında sizde yerinizi alın!
  • Ücretsiz analizler & araştırma raporları
  • Kullanımı kolay işlem platformları
  • Kaldıraçlı ve iki yönlü işlemler
  • Online eğitimler ve makaleler
  • Uzmanlardan canlı eğitimler
  • Ücretsiz VİOP deneme hesabı
50'den Fazla Yatırım Aracı
Türkiye'de lisanslı ve ödüllü yatırım kuruluşu ile internetten yatırımı keşfedin! Geniş Yetkili Aracı Kurum – Lisans No: G-039 (398)
Gcm Yatırım - Lisanslı Aracı Kurum
Borsa işlemlerini ücretsiz denemeye başlayın.
Denemek istiyorum.

GCM Yatırım Menkul Değerler A.Ş.

Adres: Eski Büyükdere Cad. Park Plaza. Kat:14 34398 - Maslak - Sarıyer/İstanbul - Türkiye Telefon: 0(212)3450426 - Faks: 0(212)3450402 - E-mail: bilgi@gcmyatirim.com.tr
VİOP ticareti yüksek oranda kayıp riski içerir ve her yatırımcı için uygun olmayabilir.

“Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, yetkili kuruluşlar tarafından kişilerin risk ve getiri tercihleri dikkate alınarak kişiye özel sunulmaktadır. Burada yer alan yorum ve tavsiyeler ise genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. "Eğitim içeriği veya tanıtım sayfalarındaki bilgilerin kullanılması sonucu yatırımcıların uğrayabilecekleri doğrudan ve/veya dolaylı zararlardan, maddi ve manevi zararlardan, yoksun kalınan kardan ve üçüncü kişilerin uğrayabileceği zararlardan GCM Yatırım Menkul Değerler A.Ş. hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.”* Takasbank her ürün için bir başlangıç teminatı belirler ve web sitesinde yayınlar. Bu listeyi her ay güncellemektedir. Reklam materyallerinde yer alan teminat ve kaldıraç oranları hazırlandığı tarihlerdeki oranları göstermektedir. Güncel oranlar için müşteri temsilcisine danışabilirsiniz veya https://www.takasbank.com.tr/tr adreslerinden kontrol sağlayabilirsiniz.
GCM Yatırım Menkul Değerler A.Ş - © 2024 Tüm Hakları Saklıdır.