VİOP'ta VADELİ İŞLEMLER KİTABI

HEDİYE KİTAP FIRSATI

Yatırımlarınıza Rehber Olacak Eşsiz Bir Eser!

KAMPANYAYA KATIL
DENEME HESABI AÇ,
YATIRIM YAP VE HEDİYE KİTABI KAP!*
Denemeye başla butonuna tıklayarak GCM'den elektronik ileti almayı, kullanım koşullarını, kişisel verilerin işlenmesine ilişkin aydınlatma metni ve izin Formu'nu kabul ediyorum.
VİOP'TA VADELİ İŞLEMLER KİTABI
Vadeli işlemlere ilgi duyuyorsanız bu kitabı yanınızdan ayıramayacaksınız.
Viop Kitabı
PİYASA DEĞERİ 70TL VİOP işlemlerinizi bilgisayarınızda gerçekleştirirken size bir rehber olacak bu eşsiz kitaba kampanya kapsamında ücretsiz sahip olabilirsiniz.*
QR KOD DESTEKLİ EĞİTİM VİDEOLARI Piyasa değeri 70TL olan kaliteli mat kuşe kağıda basılmış ve tamamı renkli 215 sayfadan oluşan yıllarca başvuru kaynağı olarak kütüphanenizde yer alabilecek bir eser.
TAMAMI RENKLİ, 215 SAYFA Bir elinizde kitap, bir elinizde bilgisayarınızın faresi, tamamen uygulamalı bir eğitim yöntemi ile tüm konuları etkileşimli işleyecek ve uygulayarak öğreneceksiniz.
Adil Altaş ADİL ALTAŞ
YAZAR VE KİTAP HAKKINDA
F0REX 5N kitabının da yazarı olan Adil Altaş tarafından kaleme alınan bu kitap üç bölümden oluşmaktadır. İlk bölümde vadeli işlem sözleşmelerine ilişkin temel bilgiler ve kavramlar anlatılmaktadır. Bu bölümde okurun vadeli işlem kontratlarına ilişkin genel kültür bilgisinin tamamlanması hedeflenmektedir. İkinci bölüm ise okurun kendi bilgisayarında bir deneme hesabı oluşturarak uygulamalı eğitim alacağı derslerden oluşmaktadır. Bu bölümde okuyucu kitabındaki adımları takip ederek ve kendi bilgisayarında uygulayarak vadeli işlem kültürünü tamamlamış olacaktır. Bu bölümde ayrıca ünite başlarında verilen link ve karekodlar ile yatırımcı üniteye ilişkin bir eğitim videosunu internet ortamında izleyebilir. Üçüncü ve son bölüm ise oldukça geniş olarak tasarlanan bir EKLER bölümüdür. Burada yer alan beş ek bölümü yatırım araçlarının kod ve özelliklerinden sözlüğe kadar oldukça geniş bir başvuru kaynağı olacak şekilde tasarlanmıştır.Ülkemizde de gelişmekte olan piyasalar içinde bulunan VİOP (Vadeli İşlem ve Opsiyon Piyasası) hem finansal risklerini bertaraf etmek isteyen kişi ve kurumlar için hem de spekülatif kazanç elde etmek isteyenler için oldukça önemli bir piyasadır. Burada işlem yapmak isteyen yatırımcılar günden güne artmakla birlikte ülkemizde bu alanda henüz doyurucu Türkçe kaynak olmadığı da bir gerçektir.Bu kitabı hazırlarken sadece vadeli işlemler için bir başvuru kaynağı olmasını değil aynı zamanda bir sosyal sorumluluk projesi olmasını da arzuladı. Zira finansal araçların tanınması ve bilinirliğinin artması ülkemiz için bir zarurettir.

GCM Yatırım Menkul Değerler A.Ş.

Adres: Eski Büyükdere Cad. Park Plaza. Kat:14 34398 - Maslak - Sarıyer/İstanbul - Türkiye Telefon: 0(212)3450426 - Faks: 0(212)3450402 - E-mail: bilgi@gcmyatirim.com.tr

*Kampanya şart ve koşulları kapsamında bu kitaba ücretsiz sahip olabilirsiniz. Daha fazla bilgi için https://gcm.so/kosullar adresini ziyaret edebilirsiniz.

VİOP ticareti yüksek oranda kayıp riski içerir ve her yatırımcı için uygun olmayabilir.

“Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, yetkili kuruluşlar tarafından kişilerin risk ve getiri tercihleri dikkate alınarak kişiye özel sunulmaktadır. Burada yer alan yorum ve tavsiyeler ise genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. "Eğitim içeriği veya tanıtım sayfalarındaki bilgilerin kullanılması sonucu yatırımcıların uğrayabilecekleri doğrudan ve/veya dolaylı zararlardan, maddi ve manevi zararlardan, yoksun kalınan kardan ve üçüncü kişilerin uğrayabileceği zararlardan GCM Yatırım Menkul Değerler A.Ş. hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.”* Takasbank her ürün için bir başlangıç teminatı belirler ve web sitesinde yayınlar. Bu listeyi her ay güncellemektedir. Reklam materyallerinde yer alan teminat ve kaldıraç oranları hazırlandığı tarihlerdeki oranları göstermektedir. Güncel oranlar için müşteri temsilcisine danışabilirsiniz veya https://www.takasbank.com.tr/tr adreslerinden kontrol sağlayabilirsiniz.
GCM Yatırım Menkul Değerler A.Ş - © 2023 Tüm Hakları Saklıdır.