VİOP'ta BİST 30 Endeksini Alın, Satın; Tek Seferde 30 Dev Şirkete Yatırım Yapın!

BİST 30 Endeksine Kaldıraçlı ve İki Yönlü İşlem İmkanı GCM VİOP'ta! Ücretsiz Deneme Hesabı Açın, 100.000TL Sanal Para ile Şimdi Deneyin.

Denemeye başla butonuna tıklayarak GCM'den elektronik ileti almayı, kullanım koşullarını, kişisel verilerin işlenmesine ilişkin aydınlatma metni ve izin Formu'nu kabul ediyorum.

Endeks Vadeli İşlem ve Opsiyon Sözleşmelerine Yatırım İmkanı GCM VİOP'ta!

VİOP(Vadeli İşlem ve Opsiyon Piyasası), Borsa İstanbul nezdinde kurulan vadeli işlem ve opsiyon sözleşmelerinin alınıp satıldığı kaldıraçlı bir piyasadır. Vadeli İşlem ve Opsiyon Piyasasında 30’dan fazla Türev üründe düşük teminat oranları ile kaldıraçlı ve iki yönlü yatırım yapabilirsiniz.

Kaldıraç, açığa satış kolaylığı, Hedging(korunma) ve vergi avantajı ile VİOP yatırımcılar tarafından ilgi gören piyasaların başında gelmektedir. GCM VİOP avantajları ile bugün yatırım başlayın.

Şimdi Sanal Para ile Deneyin

  • Düşük Teminatlar

    VİOP’ta Borsa İstanbul BIST 30 Endeksine 1025TL’den başlayan teminatlar ile kaldıraçlı yatırım yapın. *

  • İki Yönlü Yatırım

    VİOP işlemlerinde sadece fiyatların yükselişlerinden değil, düşüş hareketlerinde de işlem yapabilirsiniz.

  • Kaldıraçlı İşlemler

    Sermayenizi etkin bir şekilde yönetin, Kontrat fiyatlarında kaldıraç avantajını kullanarak yatırım yapın. 1:12’ye Varan esnek kaldıraç oranları. *

100.000TL Sanal Para ile Deneyin!

Türkiye'de ilk kez GCM VİOP tarafından ücretsiz olarak hizmete sunulan VİOP'a özel demo hesap ile risk almadan deneyim kazanabilirsiniz.

Türkiye'nin dev şirketlerine yatırım yapın, fırsatları değerlendirin. VİOP deneme hesabı açın, 100.000TL sanal para ile risk almadan deneyin!

Şimdi Ücretsiz Hesap Açın.

Ödüllü, Lisanslı Yatırım Kuruluşu

GCM Yatırım Menkul Değerler A.Ş. uluslararası kurumlar tarafından ödüllendirilmiş ve
Sermaye Piyasası Kurulundan lisanslı bir aracı kurumdur.
Geniş Yetkili Aracı Kurum – Lisans No: G-039 (398)