VAKİT NAKİTTİR

Zaman ve para kaybetmeyin,
İnternetten yatırım yaparak fırsatları değerlendirmeye şimdi başlayın!
Risk almadan
ücretsiz deneyin!
Sanal para ile işlem yapın;
Denemeye başla butonuna tıklayarak GCM'den elektronik ileti almayı, kullanım koşullarını, kişisel verilerin işlenmesine ilişkin aydınlatma metni ve izin Formu'nu kabul ediyorum.
Parasını yöneten hayatını yönetir; internetten yatırım yapmanın avantajlarını şimdi keşfedin.
Kolay İnternete bağlı olduğun her yerden mobil platformlar aracılığıyla yatırımlarını kolaylıkla yönetebilirsin. Yatırım her an, her yerde!
Avantajlı Ücretsiz analizler & araştırma raporları ve eşsiz müşteri desteğiyle GCM Yatırım'da kaldıraçlı ve iki yönlü yatırım yapabilirsiniz.
Güvenli Son teknoloji ile donatılmış işlem platformları sayesinde Türkiye'de lisanslı ve ödüllü yatırım kuruluşu ile güvenle yatırım yapabilirsiniz.
Türkiye'de lisanslı ve ödüllü yatırım kuruluşu ile internetten yatırımı keşfedin! Geniş Yetkili Aracı Kurum – Lisans No: G-039 (398)

ŞİMDİ DENEMEYE BAŞLAYIN!

ÜCRETSİZ DENEME HESABI

GCM Yatırım Menkul Değerler A.Ş.

Adres: Eski Büyükdere Cad. Park Plaza. Kat:14 34398 - Maslak - Sarıyer/İstanbul - Türkiye Telefon: 0(212)3450426 - Faks: 0(212)3450402 - E-mail: bilgi@gcmyatirim.com.tr
VİOP ticareti yüksek oranda kayıp riski içerir ve her yatırımcı için uygun olmayabilir.

“Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, yetkili kuruluşlar tarafından kişilerin risk ve getiri tercihleri dikkate alınarak kişiye özel sunulmaktadır. Burada yer alan yorum ve tavsiyeler ise genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. "Eğitim içeriği veya tanıtım sayfalarındaki bilgilerin kullanılması sonucu yatırımcıların uğrayabilecekleri doğrudan ve/veya dolaylı zararlardan, maddi ve manevi zararlardan, yoksun kalınan kardan ve üçüncü kişilerin uğrayabileceği zararlardan GCM Yatırım Menkul Değerler A.Ş. hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.”* Takasbank her ürün için bir başlangıç teminatı belirler ve web sitesinde yayınlar. Bu listeyi her ay güncellemektedir. Reklam materyallerinde yer alan teminat ve kaldıraç oranları hazırlandığı tarihlerdeki oranları göstermektedir. Güncel oranlar için müşteri temsilcisine danışabilirsiniz veya https://www.takasbank.com.tr/tr adreslerinden kontrol sağlayabilirsiniz.
GCM Yatırım Menkul Değerler A.Ş - © 2021 Tüm Hakları Saklıdır.