Türkiye'nin değerli şirketlerine ortak olun,
yatırımlarınızı büyütün!

İlaç şirketleri, yazılım ve teknoloji devleri, elektrikli araç üreticileri, dev holdingler ve dahası Borsa İstanbul'da, Borsa İşlemleri GCM Yatırım'da!
Ücretsiz borsa deneme hesabı açın 100.000TL sanal para ile risk almadan deneyim kazanın!
Denemeye başla butonuna tıklayarak GCM'den elektronik ileti almayı, kullanım koşullarını, kişisel verilerin işlenmesine ilişkin aydınlatma metni ve izin Formu'nu kabul ediyorum.
Sanal para ile risk almadan deneyin! Paranızı riske atmayın.
GCM Yatırım borsa işlemlerini öğrenmeniz için size ücretsiz deneme hesabı imkanı sunuyor. Kayıt olun, denemeye başlayın.
Ücretsiz piyasa analizleri, anlık haberler ve dahası
GCM Yatırım araştırma ekibi piyasadaki fırsatları günlük olarak sizlere raporluyor ve en iyi analizleri ulaştırmayı hedefliyor.
GCM Borsa Trader ile dilediğiniz zaman, dilediğiniz yerden alın, satın.
Zamanım yok diye endişelenmeyin, mobil işlem platformları ile bilgisayar başında olmadan kolaylıkla yatırımlarınızı yönetin.
Geçmişteki kazançlar, gelecekteki fırsatların habercisi olabilir!
Daha önce Borsa İstanbul'da yatırım yapmış olsaydınız ne kadar kazanabileceğinizi örneklerle inceleyin.
1000
Yaklaşık Toplam Yatırımınız Şu Kadar Olurdu;
*Güncel fiyatlar olarak 2021 yılı ocak ayı fiyatları baz alınmıştır.
Kesin kazanç vaadi ve yatırım tavsiyesi değildir.
"Bilgiye yapılan yatırım en yüksek getiriyi sağlar."
Benjamin Franklin

GCM Yatırım Menkul Değerler A.Ş.

Adres: Eski Büyükdere Cad. Park Plaza. Kat:14 34398 - Maslak - Sarıyer/İstanbul - Türkiye Telefon: 0(212)3450426 - Faks: 0(212)3450402 - E-mail: bilgi@gcmyatirim.com.tr
“Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, yetkili kuruluşlar tarafından kişilerin risk ve getiri tercihleri dikkate alınarak kişiye özel sunulmaktadır. Burada yer alan yorum ve tavsiyeler ise genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. "Eğitim içeriği veya tanıtım sayfalarındaki bilgilerin kullanılması sonucu yatırımcıların uğrayabilecekleri doğrudan ve/veya dolaylı zararlardan, maddi ve manevi zararlardan, yoksun kalınan kardan ve üçüncü kişilerin uğrayabileceği zararlardan GCM Yatırım Menkul Değerler A.Ş. hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.”* Takasbank her ürün için bir başlangıç teminatı belirler ve web sitesinde yayınlar. Bu listeyi her ay güncellemektedir. Reklam materyallerinde yer alan teminat ve kaldıraç oranları hazırlandığı tarihlerdeki oranları göstermektedir. Güncel oranlar için müşteri temsilcisine danışabilirsiniz veya https://www.takasbank.com.tr/tr adreslerinden kontrol sağlayabilirsiniz.
GCM Yatırım Menkul Değerler A.Ş - © 2023 Tüm Hakları Saklıdır.