AKLIN YOLU BİR
10.000'lerce yatırımcımız gibi sizde doğru bir karar verdiniz ve yatırım yapmaya çok yakınsınız.
Denemeye başla butonuna tıklayarak GCM'den elektronik ileti almayı, kullanım koşullarını, kişisel verilerin işlenmesine ilişkin aydınlatma metni ve izin Formu'nu kabul ediyorum.
Ücretsiz Deneme Hesabı
+
video-player Ücretsiz Eğitim Videoları
+
Sürpriz Kampanyalar
> > > > > > > > > < < < < < < < < <
Ödüllü ve lisanslı yatırım kuruluşu GCM Yatırım'da şimdi ücretsiz bir deneme hesabı oluşturmak için yukarıdaki formu doldurun, risk almadan pratik yapmaya başlayın!
GÜVENLİ. KOLAY. AVANTAJLI. İnternetten altın, dolar, hisse ve endeks İşlemleri
İki Yönlü Yatırım VİOP işlemlerinde sadece fiyatların yükselişlerinde değil, düşüş hareketlerinde de işlem yapabilirsiniz.
Kaldıraçlı İşlemler Sermayenizi etkin bir şekilde yönetin, Kontrat fiyatlarında kaldıraç avantajını kullanarak yatırım yapın. 1:30’a Varan esnek kaldıraç oranlarından yararlanın. *
Düşük Teminatlar Vadeli İşlem ve Opsiyon Sözleşmelerine 15TL’ten başlayan teminatlar ile kaldıraçlı yatırım yapın. *
> > > > > > > > > < < < < < < < < <
Türkiye'nin dev şirketlerine internetten yatırım yapmaya hemen başlayın
Hisse Senetleri
Ücretsiz deneme hesabı risk almadan deneyim kazanmak için harika bir yol!
> > > > > > > > > < < < < < < < < <
GCM Yatırım Hakkında
GCM Yatırım Menkul Değerler A.Ş. uluslararası kurumlar tarafından ödüllendirilmiş ve Sermaye Piyasası Kurulundan Lisanslı bir aracı kurumdur.
Geniş Yetkili Aracı Kurum – Lisans No: G-039 (398)
Dünya standartlarındaki teknolojik altyapımızla Türk sermaye piyasalarının önemli yatırım kuruluşları arasında yer alıyoruz. Bugünün yatırım ihtiyaçlarına geleceğin çözümlerini şimdiden sunmayı hedefliyoruz.

GCM Yatırım Menkul Değerler A.Ş.,Türkiye Sermaye Piyasalarında finansal aracılık hizmetleri içinde özellikle kaldıraçlı alım satım ve vadeli işlemler (VİOP) alanlarında lider olma misyonunu benimseyerek yola çıkan, 39 Milyon TL. ödenmiş öz sermayesi ve dünya standartlarındaki teknolojik altyapısıyla SPK Tebliği’nin tüm gereklerini yerine getirerek lisans belgesini almış bir yatırım kuruluşudur.
> > > > > > > > > < < < < < < < < <
Sorularınız mı var?
Gcm Yatırım Destek
Müşteri Hizmetleri Yanınızda!
Sizlere sunduğumuz hizmetler hakkında daha fazla bilgi almak için şimdi ücretsiz bir deneme hesabı oluşturun, iletişim bilgilerinizden en kısa sürede sizlere ulaşalım. Veya canlı destek hattına bağlanın müşteri temsilcilerimiz ile hemen iletişim kurmaya başlayın.
> > > > > > > > > < < < < < < < < <

GCM Yatırım Menkul Değerler A.Ş.

Adres: Eski Büyükdere Cad. Park Plaza. Kat:14 34398 - Maslak - Sarıyer/İstanbul - Türkiye Telefon: 0(212)3450426 - Faks: 0(212)3450402 - E-mail: bilgi@gcmyatirim.com.tr
> > > > > > > > > < < < < < < < < <
VİOP ticareti yüksek oranda kayıp riski içerir ve her yatırımcı için uygun olmayabilir.

“Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, yetkili kuruluşlar tarafından kişilerin risk ve getiri tercihleri dikkate alınarak kişiye özel sunulmaktadır. Burada yer alan yorum ve tavsiyeler ise genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. "Eğitim içeriği veya tanıtım sayfalarındaki bilgilerin kullanılması sonucu yatırımcıların uğrayabilecekleri doğrudan ve/veya dolaylı zararlardan, maddi ve manevi zararlardan, yoksun kalınan kardan ve üçüncü kişilerin uğrayabileceği zararlardan GCM Yatırım Menkul Değerler A.Ş. hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.”* Takasbank her ürün için bir başlangıç teminatı belirler ve web sitesinde yayınlar. Bu listeyi her ay güncellemektedir. Reklam materyallerinde yer alan teminat ve kaldıraç oranları hazırlandığı tarihlerdeki oranları göstermektedir. Güncel oranlar için müşteri temsilcisine danışabilirsiniz veya https://www.takasbank.com.tr/tr adreslerinden kontrol sağlayabilirsiniz.
GCM Yatırım Menkul Değerler A.Ş - © 2022 Tüm Hakları Saklıdır.